جمعه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بیمه » مدیریت کارآمد و منابع انسانی بیمه آسیا منحصر به فرد است

مدیریت کارآمد و منابع انسانی بیمه آسیا منحصر به فرد است

دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران گفت: شرکت بیمه آسیا از لحاظ مدیریت بسیار کارآمد، منابع انسانی و آموزش دارای ویژگی های منحصر به فردی در صنعت بیمه است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر کریمی در دیدار با مدیرعامل بیمه آسیا به مناسبت شصت و یکمین سالگرد تأسیس بیمه آسیا ضمن تبریک این مناسبت فرخنده به خانواده بزرگ بیمه آسیا، با اشاره به روند چشمگیر بیمه آسیا در سال های اخیر، در این اتفاق عامل مدیریت را موثرتر از سایر عوامل دانست.

دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران با تصریح مدیریت هوشمندانه آقای بادین، حضور موثر مدیرعامل بیمه آسیا در هیأت رییسه سندیکای بیمه گران ایران را از عوامل ارتقای فعالیت های صنفی طی یک سال گذشته خواند و تصریح کرد، شرکت بیمه آسیا از لحاظ مدیریت بسیار کارآمد، منابع انسانی و آموزش دارای ویژگی های منحصر به فردی در صنعت بیمه است.

وی همچنین گزارشی از فعالیت ها و برنامه های در دست اقدام سندیکای بیمه گران ایران در حوزه مالیاتی، تأمین اجتماعی، قوه قضائیه و تعامل با دستگاه های اجرایی مختلف ارائه داد.

مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا نیز در این نشست صمیمانه، ضمن قدردانی از حضور دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران، با ارائه گزارشی از عملکرد بیمه آسیا در سال ۱۳۹۸، تداوم موفقیت های بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور را مرهون و مدیون همت و تلاش خانواده بزرگ بیمه آسیا دانست.

مدیرعامل بیمه آسیا اظهار داشت: بیمه آسیا در آستانه ورود به هفتمین دهه فعالیت خود، به عنوان سرمایه ارزشمند صنعت بیمه، با حاکمیت علمی و فنی، به یکی از ارکان این صنعت بیمه بدل شده است.

* کد خبر: 13007

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

معرفی خدمات گروه مالی سامان به صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی

بیمه سامان در راستای توجه همیشگی خود به صنایع و صادرکنندگان، ضمن حمایت از برگزاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *