دوشنبه , ۲۳ تیر ۱۳۹۹
خانه » بانک » خواب زمستانی روابط عمومی بانک دی + تصاویر

خواب زمستانی روابط عمومی بانک دی + تصاویر

بانک دی که با تغییر مدیرعامل روزهای تازه ای در دوران فعالیتش را تجربه می کند، بهتر است به فکر ایجاد تغییر در حوزه روابط عمومی هم باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، این روزها در حالی که خبر افزایش سرمایه بانک دی به گوش می رسد و سهامداران این بانک هم شرایط مطلوبی را تجربه می کنند، شاید این توقع بی جا نباشد که روابط عمومی بانک نسبت به آنچه در این سازمان می گذرد اطلاع رسانی درستی داشته باشد.

گرچه این بانک در حوزه تولید خبر فعالیت مناسبی دارد، اما در حوزه اطلاع رسانی می توان آن را یکی از ضعیف ترین بانک ها ارزیابی کرد.

اکنون اگر به عنوان یک مراجعه کننده عمومی به سایت بانک دی سری بزنید، خواهید دید که هیچ اثری از مشخصات فردی معاونین، مدیران امور و مدیران کل این بانک وجود ندارد. به عبارت دیگر، روابط عمومی ترجیح داده به جز مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، هیچ کدام از مدیران بانک شناخته نشوند!

اما نمونه عجیب دیگر، خودپردازهای بانک دی به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای اطلاع رسانی است که مدتهاست به روز نشده اند. همان طور که در تصویر مشاهده می شود، با وجود گذشت بیش از ۱۰۰ روز از سال جدید، خودپردازهای این بانک همچنان پیام های نوروزی را نمایش می دهند.

واقعیت این است که اطلاع رسانی درست، بخش مهمی از فعالیت سازمان است. با این حال روابط عمومی بانک دی ترجیح داده است که با نمایش پیام های نوروزی، همچنان در خواب زمستانی بماند.

 

ابداع «تاریخ» جدید توسط بانک دی! + عکس

 

* کد خبر: 12883

این را نیز بررسی کنید

تقدیر وزیر اقتصاد از تلاش های بانک ملی ایران در پذیره نویسی ETF

وزیر اقتصاد از تلاش های بی وقفه بانک ملی ایران در پذیره نویسی ETF و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *