چهارشنبه , ۴ خرداد ۱۴۰۱
خانه » ویژه » منفی سی و یک، نخستین نمره «داریوش محمدی» در «ایران معین»

منفی سی و یک، نخستین نمره «داریوش محمدی» در «ایران معین»

نخستین گزارش منتشر شده از عملکرد بیمه گران در سال جاری نشان می دهد که بیشترین کاهش رشد حق بیمه به نام شرکت تحت مدیریت داریوش محمدی ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، آمار عملکرد صنعت بیمه در دو ماهه اول سال ۱۳۹۹ گرچه افزایش بیش از ۳۱ درصدی حق بیمه تولیدی توسط شرکت ها را روایت می کند، اما وضعیت نامناسب برخی شرکت ها در بازار را هم ترسیم کرده است.

نقطه سیاه کارنامه بیمه گران در این دوره را می توان به نام شرکت بیمه ایران معین ثبت کرد. این شرکت در ماه های فروردین و اردیبهشت نه تنها آخرین رتبه رشد حق بیمه تولیدی را کسب کرده است، بلکه کاهش بیش از ۳۱ درصدی حق بیمه تولیدی را تجربه کرده که در نوع خود کم سابقه است.

این عدد دقیقا در نقطه مقابل رشد حق بیمه تولیدی کل صنعت است و نشان می دهد محمدی در مدیریت این شرکت راه دشواری را در پیش دارد.

آن طور که مستندات نشان می دهد، او پیش از آغاز سال جاری به بیمه ایران معین رفته بود و نامه درخواست تایید او به عنوان مدیرعامل این شرکت در آخرین روز کاری سال گذشته به بیمه مرکزی ارسال شد. با این حال مراحل تایید او به عنوان مدیرعامل جدید، حدود یک ماه طول کشید.

سهم تنها ۲۱ صدم درصدی شرکت بیمه ایران معین از کل حق بیمه تولیدی صنعت بیمه، این شرکت را در جایگاه بیست و چهارم از ۲۷ شرکت بیمه ای کشور قرار داده است.

* کد خبر: 12857

این را نیز بررسی کنید

روایت تحریم؛ حجم تعهدات بیمه اتکایی داخلی از GDP هم فراتر رفته بود!

خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان به فایلی صوتی دست یافته که در آن یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *