دوشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۱
خانه » بیمه » پوشش درمانی بیمه نامه سامان، از‌‌‌‌‌‌‌ بدو تولد تا ۷۰ سالگی است

پوشش درمانی بیمه نامه سامان، از‌‌‌‌‌‌‌ بدو تولد تا ۷۰ سالگی است

نظام سلامت یک حوزه هزینه‌ بر بوده که هیچیک از کشورهای توسعه‌ یافته و متوسط دنیا نتوانسته‌اند هزینه بهداشت و درمان خود را کاهش دهد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، البته بسیاری ازکشورها توانسته‌اند آن را مدیریت و کنترل کنند، اما کاهش چندانی درمیزان هزینه‌ها رخ نداده هر چندکه بودجه آنها هرساله روبه افزایش هم بوده است.

سهم سلامت از تولید ناخالص ملی  درکشور، رتبه ۸۸  دنیا رادارد، یعنی تولید ناخالص ملی در کشور از سرانه سلامت عقب‌تر است.

در مقابل اما،سرانه هزینه سلامت در ایران، رتبه هشتاد و یکم دنیا را داردکه این یعنی، هزینه سلامت در ایران به مراتب گران تر ازبسیاری ازسایرکشور های جهان تمام می شود.

هزینه های پاراکلینیکی در دو بسته یا گروه در بیمه تکمیل درمان عرضه می شود: هزینه های پاراکلینیکی نوع یک در بیمه تکمیلی که شامل سونوگرافی، ماموگرافی ، انواع اسکن ، انواع اندوسکوپی، ام آر آی ،اکو اردیوگرافی ، استرس اکو، دانسیتو متری و هزینه های پاراکلینیکی نوع دو در بیمه تکمیلی که  شامل تست ورزش ، تست آلرژی ، تست تنفسی ( اسپیرو متری)، نوار عضله ، نوار عصب ، نوار مغز ، نوار مثانه ( سیستو متری ) ، شنوایی سنجی ، بینایی سنجی ، هولتر مانیتورینگ قلب و آنژیوگرافی چشم است.

تلفیق این اقدامات، می‌تواند هزینه ها را تا چندین برابر افزایش دهد.

به عبارت دیگر، پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی می تواند برای بسیاری ازافراد جامعه به یک چالش تبدیل شود، به طوری که آنها را حتی از ادامه درمان منصرف سازد.

شرکت بیمه سامان با پوشش هزینه های این بخش ازخدمات درمانی، توانسته بخش قابل توجهی از دغدغه بیمه گذاران خود را برطرف کند.

نکته مهم درخرید این پوشش های بیمه ای، این است که خریداران به صورت خانوادگی می توانند پوشش های تکمیل درمان را دریافت کنند و دیگر نیازی هم به بیمه گر پایه نداشته باشند.

در‌ واقع،‌‌‌‌‌ در بیمه نامه درمان خانواده شرکت بیمه سامان، پوشش هابراساس شرایط سنی، از بدو تولد تا ۷۰ سالگی ارائه شده اند.

پرداخت هزینه‌های تشخیصی،پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی جزئی از خدمات در نظر گرفته شده برای خریداران بیمه نامه تکمیل درمان شرکت بیمه سامان است.

به طوری که این افراد می توانندمطمئن باشند حداکثر تا پنج میلیون تومان از هزینه های این گونه خدمات را تنها با پرداخت حق بیمه ای ناچیز دریافت خواهند کرد.

* کد خبر: 12357

این را نیز بررسی کنید

عضو هیأت مدیره بیمه دانا، مدیرعامل بیمه اتکایی امین شد

با انتخاب هیأت مدیره موسی رضایی به نمایندگی از بیمه دانا مدیرعامل بیمه اتکایی امین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *