جمعه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بیمه » وظیفه اصلی روابط عمومی ها فرهنگ سازی است

وظیفه اصلی روابط عمومی ها فرهنگ سازی است

نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی های صنعت بیمه، با حضور نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا و مدیران روابط عمومی های صنعت بیمه و مدیرکل اخبار داخلی خبرگزاری صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران در دفتر مدیرعامل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این نشست، بازوی فرهنگ ساز مدیریت ارشد شرکت را روابط عمومی عنوان کرد و افزود: وظیفه اصلی روابط عمومی ها ایجاد روابط اثر بخش و مؤثر بین سازمان و مخاطبش با هدف همدلی، تفاهم و مشارکت سازمانی برای رسیدن به اهداف سازمانی و فرهنگ سازی است.

مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به نقش روابط عمومی ها که در توسعه نظام ارتباطی جامعه، آگاه سازی افکار عمومی، رضایتمندی و جلب مخاطب، تفاهم و همدلی، نقش روشنگر و اساسی دارند اظهار داشت: روابط عمومی با ایجاد اعتماد و اعتبار در میان مردم، می تواند در راستای سرمایه گذاری و فروش محصولات شرکت ها، نقش خود را به خوبی ایفا کند.

مسعود بادین در استفاده از ظرفیت ویژه مردم و بیمه‌گذاران را به عنوان نکته مهم و کلیدی در فرهنگ سازی بیمه عنوان کرد و بیان داشت: بایستی به این موضوع توجه ویژه کرد؛ به طوری که اگر بیمه گذاران خدمات و تسهیلات مناسب در زمان صدور بیمه نامه و وقوع خسارت دریافت کنند، خود بهترین مبلغ و سفیر ترویج فرهنگ بیمه در جامعه محسوب می شوند.

نایب رییس هیأت مدیره بیمه آسیا ضمن اشاره به عملکرد مناسب روابط عمومی بیمه آسیا در راستای فرهنگ سازی، ایجاد اعتماد و اعتبار، اطلاع رسانی مناسب، این مهم را نتیجه همدلی و همراهی خانواده بزرگ بیمه آسیا دانست.

مدیر عامل بیمه آسیا، در پایان ضمن اعلام اهم فعالیت های سال گذشته بیمه آسیا از افزایش چشمگیر سطح توانگری مالی با شاخص ۱۴۵ درصد، بهبود نسبت خسارت از ۵۵ درصد به ۵۱ درصد در هشت ماهه نخست سال جاری، افزایش ۷۶ درصدی سپرده گذاری بلندمدت بانکی در یازده ماهه منتهی به آبان ۱۳۹۸ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، افزایش ۳۱ درصدی میزان حق بیمه تولیدی در یکسال گذشته، برآورد بازده ۴۱۴ درصدی سهام بیمه آسیا در ۹ ماهه سال جاری، رشد ۲۰۰ درصدی قیمت سهام در ۶ ماهه نخست سال ۹۸، کاهش ۲ درصدی نسبت خسارت در مقایسه با سال گذشته، تحقق ۱۰۱ درصدی موارد پیش بینی شده در ۹ ماهه سال جاری، ریسک سنجی مناسب و اصلاح پرتفوی و … خبر داد.

در ادامه این نشست ، مصطفی قمری وفا ، مدیر کل اخبار داخلی خبرگزاری صدا و سیما ضمن تاکید بر تعامل روابط عمومی های صنعت بیمه با رسانه ملی، پاسخگوی پرسش های مدیران روابط عمومی شرکت های بیمه بود.

* کد خبر: 12132

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

معرفی خدمات گروه مالی سامان به صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی

بیمه سامان در راستای توجه همیشگی خود به صنایع و صادرکنندگان، ضمن حمایت از برگزاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *