جمعه , ۳۰ مهر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » مدیرعامل بیمه آسیا، مدیر ملی جهادی کشور شد

مدیرعامل بیمه آسیا، مدیر ملی جهادی کشور شد

مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا به عنوان مدیر ملی جهادی، در ششمین همایش ملی مدیریت جهادی معرفی و از وی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این همایش با حضور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش ، رضا رحمانی وزیر صنعت، سردار محمد حسین سپهر، جانشین سازمان بسیج مستضعفین و مدیران جهادی برگزیده از قوای سه گانه کشور، نیروهای مسلح، بخش خصوصی و تعاونی، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

این گزارش می افزاید، در این همایش، ۳۰ مدیر جهادی برگزیده از جمله مدیرعامل بیمه آسیا و همچنین ۱۶ خانواده شهید شاخص سال جاری و یک جانباز انقلاب اسلامی تقدیر شد.

شایان ذکر است، پیرو دستور رهبر معظم انقلاب، همایش ملی مدیریت جهادی از سال ۱۳۹۳ با هدف تبیین نقش مدیریت جهادی و مدیران جهادی در سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های کلان کشور، شناسایی نقاط ضعف و قوت مدیران در جهت رشد و تعالی کشور و تلاش برای ایجاد همدلی، همگرایی و اتحاد مدیران در جهت تحقق منافع ملی و تلاش در جهت هم‌افزایی قوای کشور به‌ منظور تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی انجمن مدیریت جهادی کشور همه ساله برگزار می‌شود. همچنین مسئولیت برگزاری همایش مذکور، برعهده انجمن مدیریت جهادی کشور می باشد.

این گزارش می افزاید: در همایش مدیران جهادی، تنی چند از اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران بیمه آسیا، مدیرعامل را همراهی می کردند.

* کد خبر: 12087

این را نیز بررسی کنید

اینشورتاک به فینال نزدیک می شود

مسابقه بزرگ سخنرانی صنعت بیمه (اینشورتاک) که از تیرماه سال جاری با حمایت بیمه مرکزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *