چهارشنبه , ۲ تیر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » دستیابی به استانداردهای جهانی و بین المللی هدف اصلی صنعت بیمه کشور است

دستیابی به استانداردهای جهانی و بین المللی هدف اصلی صنعت بیمه کشور است

جمع آوری پولهای خرد مردم و تزریق آن به اقتصاد کشور از ماموریت های اصلی صنعت بیمه کشور به شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر غلامرضا سلیمانی که در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه سخن می گفت با ابراز خرسندی از حضور رئیس‌جمهور در این همایش ضمن اعلام مطلب فوق افزود: صنعت بیمه برای پوشش تمام ریسک های کوچک و بزرگ کشور آمادگی دارد و با همراهی دستگاه‌های مرتبط امنیت و اطمینان را در سطح جامعه نهادینه خواهد کرد.

رئیس کل بیمه مرکزی راه‌اندازی مرکز مدیریت ریسک در کشور را یک ضرورت آشکار دانست و با تشریح آخرین دستاوردهای بیمه در سالهای اخیر تصریح کرد: تنوع خدمات بیمه ای در کشور شامل ۲۵ محصول متفاوت می‌شود هرچند اکثریت مردم فقط با چند رشته بیمه ای آشنایی دارند.

رئیس شورای عالی بیمه از رونمایی مراکز فروش آنلاین بیمه نامه در کشور خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش چشمگیر فعالان صنعت بیمه و دست‌اندرکاران حوزه سایبری، دستیابی به استانداردهای بین المللی دور از دسترس نخواهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: صنعت بیمه با تقویت پوشش های مختلف بیمه های درمان در راستای تحول برنامه سلامت گام بر می دارد که این امر از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید به شمار می رود.

گفتنی در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه که با هدف افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور برپا شد رئیس جمهور و وزیر اقتصاد نیز به طرح دیدگاه‌های خود در خصوص صنعت بیمه پرداختند.

* کد خبر: 11974

این را نیز بررسی کنید

آغاز نخستین مسابقه بزرگ سخنرانی صنعت بیمه

نخستین مسابقه بزرگ سخنرانی صنعت بیمه (Insurtalk) با حمایت بیمه مرکزی و به همت شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *