شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
خانه » بیمه » تبریک مدیرعامل شرکت بیمه آسماری به مناسبت روز بیمه

تبریک مدیرعامل شرکت بیمه آسماری به مناسبت روز بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه آسماری به مناسبت فرارسیدن روز بیمه پیامی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، متن پیام علیرضا یزدان دوست به این شرح است:

همکاران ارجمند و گرامی

ما در دنیایی زندگی می کنیم که به سرعت در حال تغییر است و این سرعت، شرایط عدم اطمینان را به وجود می آورد. خوشبختانه صنعت بیمه توانسته است خود را با این قبیل تحولات به روز کند و این عدم اطمینان را به اطمینان تبدیل کند.

از اصلی ترین رسالت های صنعت بیمه، فراهم آوردن آرامش اجتماعی است و آنچه امروز بیمه گران باید به آن بپردازند، طراحی و ارائه محصولات و خدماتی است که از یک سو پاسخگوی نیازهای زندگی نوین بشر باشد و از سوی دیگر بتواند خواسته های مشتری را در دسترسی و استفاده از خدمات جدید برآورده کند.

شرکت بیمه آسماری در دوره کنونی فعالیت خود به دنبال ارائه چنین خدماتی است و قصد دارد تحولات بنیادین در خدمات بیمه ای خود ایجاد کند، به طوری که نیاز مشتریان را با بهترین کیفیت برآورده سازد.

خداوند منان را سپاس که توانسته ایم در کنار یکدیگر با همدلی و محبت، در راستای اهداف صنعت بیمه با اتکا به ایده های نوین، گامی محکم برداریم.

روز ملی بیمه، فرصت بسیار ارزشمندی است تا از تلاش و همت تمامی همکاران عزیز در صنعت بیمه به ویژه همکاران شرکت بیمه آسماری تشکر کنم.

امید است با تلاش و تشریک‌مساعی بتوانیم فرهنگ بیمه را بیش‌ازپیش نهادینه کنیم؛ با ارائه خدمات شایسته، گامی مؤثر در جهت اعتلای کیفیت زندگی آحاد جامعه برداریم و توسعه، تحول و شکوفایی را در تمامی عرصه‌های فعالیت‌های بیمه‌ای محقق سازیم که ماحصل آن همان افزایش ضریب نفوذ بیمه خواهد بود.

* کد خبر: 11951

این را نیز بررسی کنید

بیمه کوثر

انتصابی دیگر در بیمه کوثر

طی حکمی از سوی مدیرعامل بیمه کوثر، لاله کریمی به‌‌ عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *