سه شنبه , ۵ بهمن ۱۴۰۰
خانه » بیمه » چراغ سبز بیمه تجارت‌نو برای بانک تجارت

چراغ سبز بیمه تجارت‌نو برای بانک تجارت

معاون توسعه بازار و شبکه فروش بیمه تجارت‌نو درهمایش آموزشی کارشناسان‌ بازاریابی، روابط عمومی و خدمات نوین بانکی مدیریت‌های شعب بانک تجارت، با توجه به رقم قابل توجه پرتفوی سال جاری صنعت بیمه و پیش بینی آن برای سال ۹۹ ، فعالان حوزه بازاریابی بانک را به جذب این منابع تشویق کرد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، ابوطالب قره‌چماقلو همکاری میان بانک و بیمه را انتفاع طرفین اعلام کرده و افزود: ورود بانک تجارت به عنوان یکی از سهامداران اصلی به این عرصه در عین حال که به گسترش سهم بازار تجارت‌نو منجر خواهد شد فرصت بسیار مناسبی جهت جذب منابع مالی بیمه گذاران دربانک تجارت از طریق توسعه فعالیت دست اندکاران حوزه بازاریابی بانک و بیمه نیز است.

قره‌چماقلو افزود: از طرفی درکنار دست‌یابی به منافع کارمزدی حاصل از عملیات بیمه‌گری درحیطه مشتریان بانک، این امکان وجود دارد که با تلاش بخش بازاریابی بانک و بیمه، حجم قابل ملاحظه‌ای از حق بیمه پیش بینی شده سال ۹۹ دربانک جذب شود، همچنین فرصت مغتنمی ایجادخواهدشد تا فعالان حوزه شبکه فروش، بازاریابی و سوپرمارکت مالی بانک بتوانند از محل کارمزد کسب درآمد کنند که بازاریابی بیمه‌های عمر نمونه بارز آن است.

معاون توسعه بازار و شبکه فروش با تاکید بر اینکه دستاورد هیئت مدیره و تیم اجرایی فراتر از تکالیف محوله است برتوانمندی مجموعه بیمه تجارت‌نو در ارائه خدمات اشاره کرده و اظهارداشت: بنابر آمار بیمه مرکزی حدود ۵۰ درصد از پرونده‌های سیل در این شرکت تشکیل و خسارت آنها پرداخت شد. این توانمندی همراه با سرعت در کارشناسی و پرداخت خسارت ملاک ارزشمندی برای ارزیابی تجارت‌نو است که می‌تواند تبلیغ موثری در معرفی این شرکت به مشتریان باشد.

* کد خبر: 11900

این را نیز بررسی کنید

پخش تیزرهای تبلیغاتی بیمه ملت در سینماهای سراسر کشور

تولید تیزر تبلیغاتی تلویزیونی و سینمایی هنوز یکی از قوی‌ترین و تشویق‌کننده‌ترین روش‌های تبلیغاتی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *