یکشنبه , ۲ آبان ۱۴۰۰
خانه » ویژه » اختصاصی/متن نامه کناره گیری «بیانیان» از بیمه آرمان

اختصاصی/متن نامه کناره گیری «بیانیان» از بیمه آرمان

علیرضا بیانیان رئیس هیات مدیره سابق شرکت بیمه آرمان طی نامه ای خطاب به «دوستان و همکاران» خود، پایان همکاری اش با این شرکت را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، او در این نامه اعلام کرده که زمان در پذیرش مسئولیت، این شرکت «در وضعیت نامساعدی بود و لحظه ای غفلت یا بی تدبیری آن را در موقعیت بدی فرو می برد.»

متن نامه خداحافظی رئیس هیات مدیره سابق شرکت بیمه آرمان به این شرح است:

خداوند بزرگ را شاکرم که بر من منت نهاد و فرصتی مهیا ساخت تا با همراهی شما همکاران خوبم، خود را در معرض آزمونی سخت و دشوار قرار دهم و در جهت اعتلای بیمه آرمان همت گمارم که در وضعیت نامساعدی بود و لحظه ای غفلت یا بی تدبیری، آن را در موقعیت بدی فرو می برد.

در طول ایامی که توفیق همکاری با شما بزرگواران نصیبم شد، تلاش کردم با عارضه یابی و شناخت عوامل کلیدی موثر بر موفقیت آن و بهره گیری از ظرفیت های و تجارب کارشناسی و مدیریتی در جهت ساماندهی و اصلاح فرایندها گام بردارم، تا جایی که طی این مدت تولید حق بیمه به عنوان اصلی ترین شاخص عملکرد شرکت از رشد قابل توجهی برخوردار بود و شرکت همچنان توانست بخش قابل توجهی از مطالبات خود را وصول و بخش عمده ای بدهی های معوق را بپردازد و هزینه های جاری و سرمایه ای خود را از این محل تامین نماید.

تمامی این موارد مدیون عنایت حق تعالی و جدیت، تلاش و تدبیر تمامی ارکان و سطوح شرکت اعم از اعضای محترم هیات مدیره،  معاونان، مدیران ستادی و شعب و آحاد کارکنان شرکت بوده و شایسته تحسین است.

ضمن قدردانی از همراهی ها و محبت های همه شما، با توجه به تغییرات مدیریتی گسترده در شرکت و کناره گیری اینجانب از هیات مدیره، دیگر امکان همراهی شما عزیزان میسر نیست و در خدمت شما نخواهم بود.

بابت خطاهای احتمالی از همه شما حلالیت می طلبم و از محضر شما خداحافظی می کنم. امیدوارم با کوشش و اهتمام بیش از پیش، مدیریت جدید را در جهت اعتلای همه جانبه شرکت یاری نمایید.

 

کناره گیری «بیانیان» از ریاست هیات مدیره بیمه آرمان

 

* کد خبر: 11668

این را نیز بررسی کنید

شش ماه پرداخت حق بیمه بدون قرارداد برای مشترکان برق!

با وجود گذشت شش ماه از سال جاری، هنوز هیچ بیمه گری حوادث مشترکان خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *