چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » حمایت دبیرکل سندیکای بیمه‌گران از تلاش تجارت‌نو برای ورود ایران به بازارهای جهانی

حمایت دبیرکل سندیکای بیمه‌گران از تلاش تجارت‌نو برای ورود ایران به بازارهای جهانی

دبیر کل سندیکای بیمه‌گران حمایت خود را از سرمایه گذاری شرکت های فعال صنعت بیمه در یک شرکت عمانی اعلام و از مدیران عامل خواست هرچه زودتر نسبت به این مهم تصمیم گیری کنند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، محمدکریمی که به تازگی این سمت را برعهده گرفته است با تقدیر از پیشگامی تجارت‌نو در شروع و هدایت مذاکرات فی مابین گفت: صنعت بیمه با توجه به پتانسیل‌های بالقوه موجود نیازمند تعامل با کشورهای دیگر است که برگزاری جلسه بررسی فضای همکاری بازار بیمه ایران و عمان به میزبانی این شرکت، زمینه رقم خوردن اتفاقات خوب درآینده را فراهم کرد.

وی ایران و عمان را دوست روزهای سخت و در عین حال برادر خوانده و اظهار داشت: وقتی مقامات دوکشور مراوادات بسیاری با هم دارند به جاست که تجار و دیگر اقشار مردم نیز با عمانی ها تعاملات بیشتری داشته باشند.

دبیرکل سندیکای بیمه‌گران دعوت به همکاری از سوی عمان را حرکتی هوشمندانه عنوان کرده و افزود: ایران دارای ظرفیت‌های بسیاری است که می‌تواند برای این شرکت مشارکتی پر فایده باشد. از سوی دیگر صنعت بیمه کشور دردنیا شناخته شده اما به دلیل مشکلات، مدتی است که کمرنگ گشته بنابراین باید چنین فرصت هایی مغتنم شمرده شود.

کریمی از مدیران عامل خواست موضوع مشارکت در شرکت عمانی را با سهامداران و اعضای هیئت مدیره مطرح و نتیجه مذاکرات را در اسرع وقت اطلاع رسانی کنند.

وی با اعلام حمایت سندیکا و بیمه مرکزی از این سرمایه گذاری اظهار داشت: در نتیجه رایزنی مدیر عامل بیمه تجارت‌نو و تیم همراه با طرف عمانی درآن کشور، زمینه تحقق این رویداد تا حد زیادی فراهم شده است، امیدوارم دوستان ما شریک خوبی برای عمان و آنها نیز شرکای قابلی برای ما باشند.

* کد خبر: 11647

این را نیز بررسی کنید

 قائم مقام و سه عضو هیات عامل بیمه مرکزی منصوب شدند

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای، قائم مقام رییس کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *