یکشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » برای مشتری به فکر شبکه فروش

برای مشتری به فکر شبکه فروش

بیمه سامان با طراحی محصولات جدید قدرت مذاکره نمایندگان فروش را افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، هرچند که جشنواره فروش بیمه نامه برای بیمه گذاران فرصت مغتنمی برای خرید خدمات مورد نیاز است اما وجود چنین مکانیزمی هایی برای شبکه فروش هم فرصت رقابت، افزایش درآمد و توسعه را رقم می زند و بیمه سامان به تازگی مکانیزمی ارائه کرده که هم برای فروشندگان و هم برای خریداران جذاب است.

مسلما فروشنده برای افزایش درصد موفقیت در فروش محصولات بیمه ای نیازمند ابزارهایی مانند ارزش ویژه نام تجاری، محصول جذاب و مورد نیاز و خواسته جامعه هدف، قیمت گذاری منصفانه و علمی و انگیزش برای مصرف کننده و فروشنده است . برخی بررسی ها نشان می دهد که هر فروشنده در روز ۵ تا ۸ مذاکره فروش با اشخاص بالقوه دارد و با فرض اینکه هر ماه ۲۴ روز کاری است بنابراین فروشندگان به طور متوسط ۱۵۶ مذاکره یا فرصت خلق ارزش براس مشتری یا مصرف کننده نهایی دارند. اما پرسش اصلی این است که چگونه می توان این مذاکرات را اثربخش تر کرد؟

برای افزایش درصد موفقیت برخی بنگاه‌های هوشمند فروشنده خود را رها نمی کنند و ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری را در اختیار وی قرار دهند.

یکی از بنگاه هایی که در جشنواره‌های اخیر فروش به این مهم توجه داشته است بیمه سامان است که علاوه بر معرفی محصولات متنوع و متعدد متناسب با نیاز گروه های مختلف اجتماعی عوامل انگیزشی را برای شبکه فروش هم ایجاد کرده است.

نمونه اخیر آن بیمه درمان خانواده است که ارائه آن در طرح های مختلف برای قدرت خریدهای متنوع و بدون نیاز به بیمه گر پایه از جمله مزیت های آن است که قدرت مذاکره فروشندگان را افزایش می دهد.

در بیمه عمر و سرمایه گذاری پوشش بیمه ای سرطان و امراض خاص و در بیمه شخص ثالث ارائه طرح های طلایی و نقره ای که همراه با خدمات پس از فروش خدمات طلایی امداد خودرو عرضه می شود از دیگر جذابیت هاست.

* کد خبر: 11447

این را نیز بررسی کنید

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحت پوشش بیمه زندگی بیمه تعاون قرار گرفت

حجت ‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم در آیین افتتاحیه مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *