یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
خانه » بانک » معرفی برندگان قرعه کشی مرحله دوم طرح کیان بانک پارسیان

معرفی برندگان قرعه کشی مرحله دوم طرح کیان بانک پارسیان

مراسم قرعه‌کشی مرحله دوم طرح کیان بانک پارسیان (ویژه دارندگان دستگاه‌های کارتخوان)، سوم شهریورماه ۹۸ برگزار و ۱۰ برنده جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی کمک‌هزینه خرید خودرو معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این طرح که به منظور تشویق دارندگان دستگاه‌های کارتخوان اجرا شد، پذیرندگانی که موفق به افزایش حداقل مانده روزانه سپرده متصل به دستگاه کارتخوان طی دوره اجرای طرح ( ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶‬ لغایت ۳۱ فروردین ۹۸) شده اند، در این قرعه‌کشی شرکت داده شده‌اند.

مبنای اعطای امتیاز هریک از پذیرندگان متناسب با حداقل مانده سپرده متصل به دستگاه کارتخوان، به صورت امتیاز روزانه بوده و مجموع امتیاز مشتریان در دوره زمانی طرح در قرعه‌کشی ملاک عمل بوده است.

شایان ذکر است؛ در این دوره از قرعه‌کشی تعداد ۲۵۱ هزار و ۱۱۴ پذیرنده با مجموع امتیاز بیش از ۱۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون، شرکت داده شده‌اند.

دکتر پارسافرد، مدیر بازاریابی و توسعه کسب وکار بانک پارسیان در این مراسم، گفت: دارندگان دستگاه های کارتخوان متصل به حساب بانک پارسیان با حفظ یا افزایش موجودی می توانند در طرح های آتی بانک شرکت و از مزایا و تسهیلات ویژه آن استفاده نمایند.

گفتنی است؛ مرحله اول قرعه کشی طرح کیان بانک پارسیان (ویژه دارندگان دستگاه‌های کارتخوان)، دوم بهمن ماه ۹۷ برگزار و برنده جایزه بزرگ ۳ میلیارد ریالی کمک‌ هزینه خرید واحد مسکونی معرفی شد و طی مراسمی جایزه خود را دریافت کرد.

* کد خبر: 11210

این را نیز بررسی کنید

آیا روند صعودی نفت عاملی برای رشد بازار سرمایه خواهد بود؟

یک تحلیلگر بازار طی یادداشتی به بررسی روند قیمت نفت و اثر بخشی آن در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *