یکشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۰
خانه » ویژه » مدیران «رایتل» و «ایرانسل» را نشناسید!

مدیران «رایتل» و «ایرانسل» را نشناسید!

یکی از ابتدایی ترین حقوق مشتری یک سازمان، این است که بداند چه کسانی آن سازمان را اداره می کنند. در دنیای امروز هم ساده ترین، سریعترین و البته مطمئن ترین راه برای رسیدن به این هدف، مراجعه به سایت سازمان است، اما گویا «رایتل» و «ایرانسل» به این موضوع اعتقادی ندارند.

خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان امروز با مراجعه به سایت این دو اپراتور، قصد داشت اطلاعات اولیه ای درباره گردانندگان این سازمان ها کسب کند، اما با کمال تعجب متوجه شد که این کار به صورت عمومی غیرممکن است.

سپس با استفاده از خدمت «گفت و گوی آنلاین» که هر دو اپراتور در سایتشان ایجاد کرده اند، سوژه را دنبال کرد و متوجه شد که ظاهرا دستیابی به اسامی این افراد، کار ساده ای نیست.

کارشناس «رایتل» در پاسخ به این سوال که اطلاعات مدیران شرکت را در کجای سایت می توان پیدا کرد، تاکید کرد که این اطلاعات «در هیچ جای سایت اعلام نشده است.»

وی در پاسخ به این سوال که چرا این اطلاعات در سایت شرکت موجود نیست و اساسا چطور می توان نام و نام خانوادگی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت را پیدا کرد، گفت: «اطلاعات مورد نظر مشتریان در سایت ثبت شده و بیش از این اطلاعات نیازی به ارائه نبوده است.»

«ایرانسل» هم شرایط مشابهی دارد. خبرنگار ما همین سوژه را از اپراتور دوم نیز پیگیری کرد و مشخص شد اطلاعاتی درباره مدیران آن بر روی سایتش وجود ندارد.

در گفت و گوی آنلاین با کارشناس این شرکت نیز با تایید این که «اسامی مدیران شرکت بر روی سایت موجود نیست»، اعلام شد برای کسب این اطلاعات باید با دبیرخانه ایرانسل مکاتبه شود.

* کد خبر: 11194

این را نیز بررسی کنید

استوری هماهنگ «شبکه فروش» علیه «ازکی»

با شدت گرفتن تبلیغات «ازکی» در سیما، شبکه فروش سنتی بار دیگر نسبت به فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *