چهارشنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۸
خانه » ویژه » استفاده «هیولا» از لوگوی «بانک سرمایه» و «موسسه اعتباری نور» + عکس

استفاده «هیولا» از لوگوی «بانک سرمایه» و «موسسه اعتباری نور» + عکس

سریال هیولا که مبتنی بر داستان سوء استفاده مالی از دارایی ها فرهنگیان ساخته شده است، در تازه ترین قسمت خود لوگوی بانک سرمایه را برای موسسه ساختگی «خاف» استفاده کرد!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، مهران مدیری هم اکنون سریال هیولا را در شبکه خانگی عرضه می کند. این سریال با موضوعی مشابه آنچه در صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت های تابعه آن رخ داد، نوشته شده و با زبان طنز، مسائل این نهاد را به نمایش می گذارد.

در قسمت اخیر این سریال که روز یکشنبه گذشته توزیع شد، مهران مدیری (کامران کامروا) در مواجهه با فرهاد اصلانی (هوشنگ شرافت) درباره آینده یکی از شرکت ها مذاکره می کردند، در حالی که پشت مدیری تابلوی «مؤسسه خاک پای فرهنگیان» موسوم به «خاف» دیده می شد.

در حالی که قسمت های پیشین این سریال، لوگوی «خاف» را به شکل «کف پا» نشان می داد، در این قسمت لوگوی بانک سرمایه به صورت کاملا بزرگ و نمایان به عنوان نماد «خاف» دیده شد.

در همین سکانس، پشت سر هوشنگ شرافت، استندی وجود داشت که لوگوی «خاف» زیر آن دیده می شد، در حالی که طراحی آن دقیقا مشابه طرحی بود که موسسه اعتباری نور در تبلیغات خود استفاده می کند.

* کد خبر: 11110

این را نیز بررسی کنید

این همه تبلیغات برای شرکت بیمه با سطح توانگری «دو»؟!

گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ شرکت بیمه معلم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *