دوشنبه , ۶ بهمن ۱۳۹۹
خانه » بانک » ثبت نام برای دریافت وام اهل قلم از بانک صادرات ایران آغاز شد

ثبت نام برای دریافت وام اهل قلم از بانک صادرات ایران آغاز شد

پدیدآورندگان آثار مکتوب در حوزه کتاب از روز دوشنبه١۴ مرداد می‌توانند برای دریافت وام ویژه اهل قلم ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این بانک با هدف تکریم اهل قلم به پدیدآورندگان آثار مکتوب و افرادی که در تولید اثر نقش داشته‌اند، وام پرداخت می‌کند که ثبت نام برای دریافت این وام از طریق سایت ahleghalam.ir از روز ١۴ مرداد ٩٨ آغاز شده است.

اعضای سامانه اهل قلم خانه کتاب می توانند با مراجعه به این سایت نسبت به ثبت درخواست وام بر اساس بندهای تعریف شده در آیین‌نامه اجرایی تسهیلات وام اهل قلم اقدام کنند.

به گفته مدیرعامل خانه کتاب، این وام به پدیدآورندگان آثار مکتوب در حوزه کتاب شامل مولف، مترجم، مصحح و همچنین افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند، از جمله ویراستار و تصویرگر پرداخت می‌شود.

نیکنام حسینی‌پور گفت: برای پرداخت وام به اهالی قلم سه مبلغ ٢٠، ٣٠ و ۵٠ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است. افرادی که طی سال‌های ٩۶ و ٩٧ از موسسه خانه کتاب و یا صندوق اعتباری هنر وام دریافت کرده‌اند، مشمول دریافت این وام نمی‌شوند. حسینی‌پور افزود: مدت زمان بازپرداخت ‌این وام‌ها ٣۶ ماهه با نرخ سود ١٠ درصدی یا ۴٨ ماهه با نرخ سود ١١ درصدی خواهد بود.

بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت‌ اجتماعی و حمایت از اهالی قلم و کمک به توسعه فرهنگ کشور، همکاری با خانه کتاب را در دستور کار دارد.

* کد خبر: 11026

این را نیز بررسی کنید

تجربه یک روز بدون کرونا با خدمات بانکداری الکترونیک بانک سینا

گزارش های پزشکی نشان می دهد که شعب بانک ها، مطمئن ترین جا برای ابتلای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *