سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بانک » پرداخت دو هزار فقره وام قرض‌الحسنه مشاغل خانگی توسط بانک صادرات ایران

پرداخت دو هزار فقره وام قرض‌الحسنه مشاغل خانگی توسط بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران طی سه ماهه اول سال ٩٨، حدود دو هزار فقره وام قرض‌الحسنه اشتغالزایی و مشاغل خانگی به معرفی‌شدگان نهادهای حمایتی سراسر کشور پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این بانک برای توسعه اشتغال و حمایت از کارآفرینی طی سه ماه نخست سال جاری، هزار و ٩١٩ فقره وام قرض‌الحسنه مشاغل خانگی به معرفی‌شدگان کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به ارزش ٢٨٩ میلیارد ریال اختصاص داد.

بانک صادرات ایران طی سال‌ ٩٧ و سه ماهه اول سال ٩٨، به منظور عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قالب برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، با پرداخت بیش از ٢۵ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش بالغ بر ٣ هزار و ۵٩٩ میلیارد ریال، از مشاغل خانگی حمایت کرده است.

بانک صادرات ایران در سه ماهه اول سال ٩٨ حدود ۶١ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش نزدیک به ١١٢ هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به بخش‌های مختلف جامعه از قبیل ازدواج، مشاغل خانگی و … تخصیص داده است.

این بانک در مجموع از ابتدای سال ٩٧ تا پایان خرداد ٩٨، بیش از ٣۵٨ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش بالغ بر ۴٠٢ هزار میلیارد ریال به بخش‌های مذکور اعطا کرده است.

* کد خبر: 11035

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

سود ۵۵ میلیارد ریالی بانک ایران زمین از فروش املاک مازاد

بانک ایران زمین به تازگی و از محل اجرای دستورالعمل بانک مرکزی مبنی بر فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *