شنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۰
خانه » بانک » بهره برداری از فاز نخست بیمارستان “سلامت فردا” با مشارکت بانک صادرات ایران

بهره برداری از فاز نخست بیمارستان “سلامت فردا” با مشارکت بانک صادرات ایران

بیمارستان فوق تخصصی تشخیص و درمان سرطان “سلامت فردا” با مشارکت بانک صادرات ایران و با حضور رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و آیت‌اله صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران، افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، فاز نخست بیمارستان “سلامت فردا” با ظرفیت اولیه ۶۴ تخت به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین مراکز فوق‌تخصصی در حوزه تشخیص و درمان سرطان به بهره‌برداری رسید.

علی نوبخت، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به شیوع بالای بیماری سرطان و تبعات روانی و اجتماعی آن، گفت: بیماری سرطان ازجمله بیماری‌های شایع در سطح جهان است و به دلیل روبه افزایش بودن این بیماری در ایران و تبعات روانی و اجتماعی آن، فعالیت خیرین در این زمینه پر رنگ‌تر شده و درحال حاضر علاوه بر مراکز موجود پیشگیری و درمان سرطان در سطح کشور و به ویژه تهران، شاهد توسعه و گسترش این مراکز هستیم.

این بیمارستان با مساحت ١٠ هزار مترمربع در منطقه باغ فیض در غرب تهران به‌عنوان تنها مرکز فوق تخصصی خصوصی در حوزه تشخیص و درمان سرطان فعالیت خود را آغاز کرده است. بانک صادرات ایران تاکنون ٧٠ درصد تسهیلات مورد نیاز این پروژه را تأمین کرده است.

حمیدرضا رهبر، معاون بانک صادرات ایران در منطقه غرب تهران نیز از ایجاد یک باجه و نصب خودپرداز، پایانه فروش و ارائه کلیه خدمات بانکی در این مرکز درمانی توسط این بانک خبر داد.​

* کد خبر: 11038

این را نیز بررسی کنید

توسعه صادرات

تسهیلات قابل توجه شرکت های دانش بنیان یزد توسط بانک توسعه صادرات

رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه از آغاز سال جاری تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *