جمعه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه » بانک » انتصاب مدیر روابط عمومی سرمایه گذاری خوارزمی

انتصاب مدیر روابط عمومی سرمایه گذاری خوارزمی

علیرضا قره گوزلو مدیر روابط عمومی سرمایه گذاری خوارزمی شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، او تجربه حضور در روابط عمومی بانک های اقتصادنوین و ملی را در کارنامه کاری دارد و دانش آموخته همین رشته است.

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی درسال ۱۳۷۶ با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریال به صورت سهامی خاص به ثبت رسید و در سال ۱۳۸۴ با هدف توسعه فعالیت‌ها، گسترش مشارکت در انواع طرح‌های سرمایه‌گذاری و ورود به عرصه صنعت سرمایه‌گذاری کشور، به سهامی عام تغییر یافت. سهام شرکت در سال ۱۳۸۹ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت و در اسفند ماه همان سال در بازار اول فرابورس ایران پذیرفته شد و هم‌ اکنون با نماد معاملاتی «وخارزم» در بازار اول بورس اوراق بهادار تهران در حال معامله است.

افزایش ثروت سهامداران از طریق خلق سود پایدار و با کیفیت، به عنوان مهم‌ترین مأموریت شرکت، کمک به توسعه اقتصادی کشور و افزایش کارایی بازار سرمایه به عنوان مهمترین اهداف شرکت و «ثروت‌آفرینی پایدار برای نسل‌ها» به عنوان شعار اصلی شرکت تعیین شد.

در این راستا هدفگذاری متناسبی برای دستیابی به پرتفوی هدف شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در هفت حوزه راهبردی برخوردار از چشم‌انداز مطلوب سرمایه‌گذاری صورت گرفته است که صنعت بانکداری، صنعت ساختمان و مسکن، معادن و صنایع معدنی، انرژی (صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و صنعت برق)، فناوری اطلاعات (با تأکید بر فناوری اطلاعات بخش بانکی کشور)، بازرگانی، و بازار سرمایه و سایر فرصت‌های پربازده سرمایه‌گذاری را شامل می شود.

در پی اجرایی شدن برنامه راهبردی ۷ ساله، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در سال ۱۳۹۴ از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران به عنوان یکی از ۱۰ شرکت «پیشرو»ی کشور معرفی شد. همچنین این شرکت که در سال ۱۳۹۳ در میان شرکت های ایرانی جایگاه ۱۰۷ را به خود اختصاص داده بود، در سال ۹۴ با ۳۶ پله جهش در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور به رتبه ۷۱ دست یافت.

* کد خبر: 10687

این را نیز بررسی کنید

بانک سپه

طرح بخشودگی جرائم تأخیر بدهی تسهیلاتی در بانک سپه

بانک سپه به منظور تکریم مشتریان خود از عید سعید فطر تا عید غدیر خم، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *