چهارشنبه , ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بیمه » بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی نوین در زنجان و گرگان رونمایی شد

بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی نوین در زنجان و گرگان رونمایی شد

«بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی» بیمه نوین یازدهم خردادماه، همزمان در شهرهای زنجان و گرگان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، شبکه فروش و بازاریابی؛ در راستای گسترش خدمات بیمه‌ای و توسعه بازار، «بیمه‌نامه جامع مجتمع های مسکونی» بیمه نوین به شهرهای زنجان و گرگان رسید و این بیمه‌نامه از تاریخ ۱۱ خرداد در شهرهای مذکور اجرایی ­شد.

«بیمه‌نامه مجتمع‌های مسکونی» بیمه نوین با درک اهمیت مسئولیت اعضای هیأت مدیره و یا مدیران ساختمان­های مسکونی طراحی شده است. براساس قانون تملک آپارتمان‌ها و مسئولیت مدنی؛ خسارات ناشی از آتش سوزی، تأمین هزینه پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه بهره برداران و استفاده کنندگان به دلیل خرابی آسانسور و همچنین هزینه پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه سرایدار، نظافتچی، نگهبان و یا هر شخصی که برای انجام کارهای ساختمان گماشته می شود در حین انجام کار، بر عهده مدیر یا مدیران ساختمان است، بنابراین این بیمه‌نامه پوشش ریسک­‌های متنوعی را در قبال حوادث این چنینی در برگرفته است.

این محصول بیمه‌ای که سال گذشته برای نخستین بار از سوی بیمه نوین ارائه شد، تا کنون در فاز اول از طریق شعب شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، همدان، کاشان، رشت، کرمان، قزوین، کرج و قم رونمایی و اجرایی شده است.

* کد خبر: 10490

این را نیز بررسی کنید

پیام تبریک‌ کریم خان زند به مناسبت روز خبرنگار

حسین کریم خان زند، نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه نوین طی پیامی روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *