یکشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » تحقق بودجه فصلی، عامل تاثیرگذار در حصول اهداف بیمه دانا

تحقق بودجه فصلی، عامل تاثیرگذار در حصول اهداف بیمه دانا

معاون طرح و توسعه بیمه دانا، تحقق بودجه در هر فصل را با توجه به تاثیر این مهم بر عملکرد شرکت و صورت‌های مالی، عامل موثر و تعیین‌کننده‌ای در پیشبرد اهداف و اجرایی شدن برنامه های این شرکت عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، وحیدرضا باختری در جمع مدیران ستادی و اجرایی این شرکت در مشهد مقدس، ضمن اشاره به برخی از اتفاقات مثبت رخ داده در بیمه دانا از مهرماه سال گذشته تاکنون، اظهار داشت: موفقیت هر سازمان در هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی صحیح و بموقع و با مشارکت همه ارکان اصلی شرکت است.

وی افزود: از اوایل دیماه سال گذشته تلاش کردیم تا پس از دریافت استراتژی کلی شرکت در سال ۹۸ از هیات مدیره و مدیرعامل، با مشارکت معاونین و مدیریت‌های فنی و حوزه استان‌ها و مناطق کشوری، برنامه تولید به تفکیک رشته و شعبه و فصول مختلف سال و با هدف اصلاح ترکیب پرتفوی، کاهش ضریب خسارت شرکت و حصول به اهداف مدنظر در پروژه مهردانا تهیه شود.

باختری گفت: پس از تصویب کلیات بودجه، ابلاغ آن بموقع و در روزهای پایان سال به تمامی واحدهای فنی اعم از صف و ستاد انجام شد، لذا انتظار می‌رود که همه واحدها این برنامه را سرلوحه امور قرار دهند و در حصول به آن مطابق زمان بندی انجام شده تلاش کنند .

معاون طرح و توسعه بیمه دانا، مدیریت برنامه و بودجه، دفتر مطالعات و تحقیقات بیمه‌ای و آموزش را از زیر مجموعه‌های این معاونت برشمرد و با تأکید بر روند پایش بودجه، شناسایی و نیازسنجی مطالعات در حوزه اجرایی و کاربردی را از رسالت‌های اصلی دفتر مطالعات و تحقیقات بیمه‌ای عنوان کرد.

وی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در حوزه مطالعات و تحقیقات بیمه ای از جمله تهیه استراتژی بلند مدت چهارساله بیمه دانا از ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۱ با توجه به خاتمه برنامه بلندمدت قبلی در پایان سال گذشته، طرح استعدادیابی سرمایه انسانی شعب، تهیه و پایه‌گذاری نظام مدون طرح‌ها و پیشنهادات کاربردی و نوین، طرح بهبود سلامت سرمایه انسانی و دیگر طرح‌ها و پروژه‌های این حوزه شرکت، ابراز امیدواری کرد: در سایه تلاش، تعامل و افزایش همکاری‌ و مشارکت تمام همکاران، شاهد رشد و توسعه در همه حوزه‌ها و شکوفایی و بالندگی شرکت باشیم.

* کد خبر: 10319

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

بیمه نامه بدنه کیلومتری، عادلانه ترین بیمه نامه خودرو است

مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان، « ‌بیمه بدنه کیلومتری سامان » را عادلانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *