دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
خانه » بیمه » حضور شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی

حضور شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در راستای حمایت از فروش نفت در بورس انرژی در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی حضور چشمگیری دارد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلا ن مهدی رباطی، مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران در این خصوص گفت: در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی، با تلاش نماینده وزیر نفت در امور بورس انرژی و همکاری بورس انرژی ، هم اندیشی فرصت طلایی تجارت نفت ایران پایه گذاری شد. از این رو با توجه به سیاست حضور حداکثری در نمایشگاههای تخصصی ، و با هدف حمایت از فروش نفت از مسیر بورس انرژی ، کارگزاری نهادی بورس بیمه ایران به عنوان حامی و مشارکت کننده در این هم اندیشی حضور دارد.

وی در ادامه افزود: در پایان هم اندیشی نحوه پذیرش مشتریان در بورس انرژی توسط مدیر کالا و انرژی کارگزاری بورس بیمه ارایه خواهد شد و واحد پذیرش مشتریان بورس انرژی برای انجام امور اخذ کد بورس انرژی در خدمت شرکت کننده گان در همایش هستند.

صبح امروز بیست و چهارمین نمایشگاه نفت گاز پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی آغاز به کار کرده ودر این بین شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران نیز که همواره در رویدادهای بزرگ مالی کشور بعنوان نهادی موثر حضور داشته، در این نمایشگاه نیز با هدف حمایت از عرضه نفت خام در بورس انرژی شرکت نموده است.

گفتنی است غرفه مشترک کارگزاری بورس بیمه ایران و مجتمع تخصصی بیمه های پتروشیمی و پالایشی بیمه ایران با هدف ایجاد تعامل بیشتر با صنعت عظیم پترو پالایشی در سالن خلیج فارس در نمایشگاه بین المللی تهران از ١١ الی ١۴ اردیبهشت، میزبان علاقه مندان به مباحث بازاراهای مالی ، کالایی و انرژی خواهد بود.

* کد خبر: 10302

این را نیز بررسی کنید

خرید بیمه آتش سوزی باید اجباری شود

معاون فنی شرکت بیمه آسماری نگران این است که راه اندازی صندوق بیمه همگانی حوادث …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *