یکشنبه , ۲ آبان ۱۴۰۰
خانه » بانک » طرح های میدان گازی پارس جنوبی بدون همکاری بانک ملت به بار نمی نشست

طرح های میدان گازی پارس جنوبی بدون همکاری بانک ملت به بار نمی نشست

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با ارسال لوح سپاسی، از حضور فعال مجموعه بانک ملت در فرآیند تامین منابع مالی فازهای پارس جنوبی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، محمد مشکین فام در این نامه که خطاب به دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت نوشته شده است، با تاکید بر این نکته که طرح های میدان گازی پارس جنوبی، سند افتخاری در تاریخ صنعت نفت و گاز کشور و ثمره تلاش های دلیرمردان این سرزمین به ویژه فعالان صنعت نفت است، تصریح کرد: این تلاش ها جز با همکاری همه جانبه مجموعه بزرگ بانک ملت در جهت تامین منابع مالی مورد نیاز، به بار نمی نشست.

وی تجربه دو دهه نقش آفرینی در میدان مشترک گازی پارس جنوبی از شکل گیری تا توسعه و بهره برداری این حوزه را دوره ای تاریخی و ماندگار در سند افتخارات صنعت نفت و سازندگی ایران زمین خواند و تاکید کرد: اکنون به جرات می توان تعامل وصف ناپذیر بانک ملت با شرکت نفت و گاز پارس در مسیر تامین منابع مالی جهت ساخت و راه اندازی طرح های پارس جنوبی را ارزنده ترین الگوی تلاش و همدلی بر پایه اقتصاد مقاومتی در راستای اعتلای ایران عزیز دانست.

در نامه مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس خطاب به دکتر بیگدلی آمده است: آنچه امروز در بهره برداری از فازهای پارس جنوبی به دست آمده، گامی استوار در راستای تحقق شعار واقعی استقلال و مصداق بارز اندیشه ای است که با برنامه ریزی صحیح و تلاش مضاعف می توان دشوارترین شرایط تحریم را پشت سر نهاد.

مشکین فام در این نامه به رسم ارج نهادن به تلاش خدمتگزاران و فعالان نامی حوزه نفت و انرژی، از تلاش ها و ایفای نقش ویژه و موثر دست اندرکاران بانک ملت در مسیر ساخت و اجرای طرح های توسعه فازهای ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی که منشاء نقش آفرینی ملی بوده، سپاسگزاری کرده است.

این گزارش می افزاید، مدیرعامل بانک ملت در مراسم افتتاح فازهای ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی که اواخر سال گذشته برگزار شد حضور داشت.

* کد خبر: 10157

این را نیز بررسی کنید

فرزین

فرزین: اکوسیستم کارآفرینی را ایجاد می‌کنیم

مدیرعامل بانک کارآفرین از ایجاد اکوسیستم کارآفرینی در سال ۱۴۰۰ خبر داد. به گزارش پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *