دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه » بیمه » حضور مدیرعامل بیمه “ما” در مناطق سیل‌‌زده شمال کشور

حضور مدیرعامل بیمه “ما” در مناطق سیل‌‌زده شمال کشور

مدیرعامل بیمه “ما” به همراه معاون فنی شرکت و جمعی از مدیران و روسای شعب در مناطق سیل‌‌زده شمال کشور حضور یافتند تا ضمن همدردی با آسیب دیدگان ، جلسه ای در خصوص رسیدگی و پرداخت خسارت به بیمه گذاران زیان دیده تشکیل دهند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در پی وقوع سیل و به جا ماندن خسارت ناشی از این حادثه در روزهای ابتدایی سال نو ، کارشناسان بیمه “ما” در مکان های حادثه دیده حضور داشته و فعالیت ارزیابی و کارشناسی انجام دادند.

بر اساس این گزارش، جلسه کمیته رسیدگی و پرداخت خسارت زیان دیدگان و بیمه گذاران ناشی از سیل در استان مازندران با حضور مدیرعامل، معاون فنی و مدیران این شرکت برگزار و مقرر شد در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه خسارت ها کارشناسی و به بیمه گذاران پرداخت شود.

در ادامه جلسه تصمیماتی در خصوص بازدید و ارزیابی خسارت های اعلام شده توسط تیم های کارشناسی سیار بیمه “ما” در شهرهایی که فاقد شعبه بیمه “ما” هستند و یا چگونگی پرداخت خسارات وارد شده ای که تاکنون امکان بازدید از آنها وجود نداشت اتخاذ شد.

گفتنی است در طول این سفر بیشتر کارشناسی ها و بازدیدها در شهرهای آسیب دیده انجام و تعدادی از خسارات که پرونده آنها تکمیل شده بود توسط مدیرعامل شرکت بیمه “ما” پرداخت شد.

* کد خبر: 10160

این را نیز بررسی کنید

دیدگاه های «عطری» درباره علت کاهش تعداد بیمه نامه های درمان

موضوع کاهش ۸۵ درصدی بیمه نامه های درمان صادره توسط شرکت های بیمه در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *