پنج شنبه , ۳ تیر ۱۴۰۰
خانه » بانک » اهدای جوایز برندگان قرعه‌کشی چهارمین جشنواره حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز بانک آینده

اهدای جوایز برندگان قرعه‌کشی چهارمین جشنواره حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز بانک آینده

در پی برگزاری مراسم قرعه‌کشی چهارمین جشنواره حساب‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه بانک آینده در روز یک شنبه به تاریخ ۲۲ مهرماه سال جاری، طی مراسمی، جوایز این دوره از جشنواره، به برندگان خوش شانس اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در همین راستا، روز دوشنبه، ۲۴ دی‌ماه سال‌جاری، مراسم اهدای ۲۰ (بیست) کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش یک میلیارد ریال، ۱۵۰ دستگاه خودروی سواری پژو پارس سال، ۲۰۰ کمک هزینه خرید صنایع دستی پنج میلیون ریالی و سایر جوایز نقدی و غیرنقدی با حضور تعدادی از مشتریان، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان بانک آینده برگزار و برندگان خیراندیش تهرانی، جوایز خود را دریافت کردند.

برندگان خیّر شهرستانی، ظرف روزهای سه شنبه و چهارشنبه، ۲۵ و ۲۶ دی ماه جاری، در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان و اهواز، جوائز خود را جداگانه دریافت خواهند نمود.

شایان ذکر است؛ طرح افتتاح حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده تا پایان شهریورماه سال‌جاری ادامه داشت و بیش از یک میلیون و یک صد هزار نفر از هم وطنان عزیز در آن مشارکت کردند.

حساب‌های قرض‌الحـسنه پـس‌انداز موجود، در صورت حفظ و افزایـش موجودی خود، تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸، در قرعـه‌کشی سال بعد بانک آینده نیز، شرکت داده می‌شوند.

به‌زودی، اطلاعات و جزئیات پنجمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض¬الحسنه پس‌انداز بانک آینده نیز، به اطلاع هم‌وطنان گرامی خواهد رسید. هم‌چنین، میزان امتیازات متعلقه به صاحبان حساب‌ها بر اساس میزان موجودی و زمان ماندگاری حساب در بانک، محاسبه خواهد شد.

* کد خبر: 9607

این را نیز بررسی کنید

مدیرعامل بانک ملی ایران

حرکت پرقدرت بانک ملی ایران در پیاده سازی سیاست‌های کلی خانواده

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به سیاست‌های کلی خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *