شنبه , ۲۹ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » طومار کارگری، این بار برای تشکر

طومار کارگری، این بار برای تشکر

جمعی از کارگران کارخانجات نساجی کرپ ناز کرمانشاه با در دست گرفتن پیام های تشکر آمیز از دکتر بیگدلى مدیر عامل بانک ملت و استاندار کرمانشاه قدردانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، نزدیک به هفتاد نفر از پرسنل کارخانجات کرپ ناز با امضای طوماری تشکر آمیز بابت تحقق یکی از خواسته های جدی خود از سال های گذشته، از دکتر بیگدلى مدیر عامل بانک ملت به عنوان سهام دار این مجموعه و استاندار کرمانشاه و پیگیری های موثر آنان قدردانی نموده اند.

کارگران نساجی کرپ ناز با بیان اینکه موضوع بهره مندی از قانون مشاغل سخت و زیان آور به یکی از دغدغه های جدی آن ها در سال های گذشته تبدیل و تحقق آن در ۵ سال گذشته با مشکلات فراوانی روبرو شده بود، افزودند: در مقام ایفای وظیفه و حق شناسی بر خود لازم می دانیم که از مساعدت های مدیر عامل بانک ملت برای صدور دستورات مقتضى در جهت رفع نگرانی های مترتب از کارگران زحمت کش این مجموعه صنعتی، اعضای هیئت مدیره هلدینگ بهساز مشارکت های ملت، مدیر عامل کارخانجات کرپ ناز و استاندار کرمانشاه قدردانی نماییم.

گفتنی است بر اساس این قانون، کارگران مشمول مشاغل سخت و زیان آور می توانند پس از بیست سال کار در محیط های صنعتی از فرصت قانونی بازنشستگی پیش از موعد بهره مند شوند.

* کد خبر: 9469

این را نیز بررسی کنید

رییس کمیسیون عمران مجلس: بازگشایی گره تولید با روش‌های نوین تامین مالی

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت همکاری بیش از پیش بانک‌ها با بخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *