دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
خانه » بیمه » مرکوری استارت آپ برتر شد

مرکوری استارت آپ برتر شد

استارت‌‌آپ مرکوری در بیست‌‌و‌پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه به‌عنوان استارت‌‌آپ برتر بیمه‌‌ای انتخاب و با حضور معاون اول رییس‌جمهور و رییس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این استارت‌آپ تاثیرگذار در فن‌اوری بیمه در نمایشگاه استارت‌آپ‌های بیمه‌ای رونمایی و با استقبال شرکت‌کنندگان روبه‌رو شد.
اپلیکیشن مرکوری برای گوشی‌های اندروید و IOS، سیزدهم آذر با همکاری استارت‌آپ مرکوری و شرکت بیمه کوثر طراحی شد. استارت‌آپ مرکوری از اسفندماه ۱۳۹۵ و به‌عنوان یکی از اولین استارت‌آپ‌ها در حوزه فن‌اوری بیمه توسط تیمی از دانشجویان شریف، امیرکبیر، تهران و شهید بهشتی، با ایده بیمه‌نامه بدنه هوشمند سفر تشکیل شد.
این استارت‌آپ با سرمایه‌گذاری شرکت بیمه کوثر توانست اولین محصول در حوزه بیمه‌های UBI یا بیمه‌های مبتنی بر مصرف در ایران را طراحی و در نمایشگاه الکامپ رونمایی کند.
با استفاده از این محصول بیمه‌ای جدید، افراد می‌توانند خودرو خود را به‌صورت موقت بیمه کنند. 🔸حق بیمه در این محصول به‌صرفه است و با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی محاسبه می‌شود.
از دیگر مزایای مهم این اپلیکیشن امکان خرید بیمه‌نامه بدنه خودرو و ثبت حادثه بدون نیاز به حضور فیزیکی کارشناس است.
طراحان این اپلیکیشن با استفاده از روش‌های مؤثر برای جلوگیری از تقلب امکانی را فراهم کرده‌اند تا مشتری بتواند به‌صورت آنی بدون صرف وقت و هزینه اضافی خودرو خود را بیمه کند.
یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن این است که در صورت رانندگی ایمن و کسب امتیاز می‌توان از تخفیف‌ برای استفاده امکانات رفاهی در طول سفر استفاده کرد و همچنین نیازی به نصب دستگاه‌های جانبی در خودرو است و تمام فرآیند ذکرشده برای استفاده از امکانات رانندگی ایمن، تنها با استفاده از گوشی هوشمند انجام می‌گیرد.

* کد خبر: 9254

این را نیز بررسی کنید

خرید بیمه آتش سوزی باید اجباری شود

معاون فنی شرکت بیمه آسماری نگران این است که راه اندازی صندوق بیمه همگانی حوادث …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *