شنبه , ۱ آبان ۱۴۰۰
خانه » بانک » برپایی اختتامیه مسابقات فوتسال رسانه ها با حضور مدیران بانک ملت

برپایی اختتامیه مسابقات فوتسال رسانه ها با حضور مدیران بانک ملت

مراسم اختتامیه نخستین دوره مسابقات فوتسال رسانه ها با عنوان جام ولایت، با حضور مدیران بانک ملت برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این مراسم که با حضور علی اکبر صابریان مدیرکل روابط عمومی و داوود براتی رییس اداره کل رفاه و جبران خدمت این بانک و همچنین علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان برگزار شد، از تیم های اول تا سوم، تیم اخلاق و همچنین بهترین گلزن و بهترین دروازه بان این دوره از مسابقات تجلیل شد.
در نخستین دوره مسابقات فوتسال جام رسانه ها که با حمایت بانک ملت برگزار شد، تیم نود از شبکه سه سیما در دیدار نهایی، با غلبه بر تیم خبرگزاری میزان با نتیجه یک بر صفر، به مقام قهرمانی رسید و گردن آویز طلای مسابقات بر گردن بازیکنان این تیم، آویخته شد.
تیم خبرگزاری میزان هم به مقام نایب قهرمانی رسید و بازیکنان این تیم گردن آویز نقره را از آن خود کردند.
در عین حال تیم فوتسال بانک ملت هم در دیدار رده بندی با نتیجه سه بر یک، تیم شبکه ۵ سیما را از پیش رو برداشت تا این تیم، عنوان سوم مسابقات را از آن خود کند و بازیکنان این تیم، صاحب گردن آویز برنز مسابقات شوند.
در مراسم اختتامیه مسابقات جام رسانه ها که با حضور ۴۰ تیم از رسانه های مختلف برگزار شد، کاپ اخلاق به تیم پایگاه فوتسال ایران تعلق گرفت و از ناصر سلطان نژاد از تیم شبکه ۵ سیما به عنوان بهترین گلزن و محمدرضا سمسار از تیم خبر فوری به عنوان بهترین دروازه بان تجلیل شد.
علیرضا فغانی، علیرضا رمضانی، محمدرضا منصوری، غلامرضا عباچی، محمدعلی یعقوب خانی و حمید سماواتی نیز داوران این دوره از مسابقات بودند که در مراسم اختتامیه مورد تجلیل قرار گرفتند.
علی اکبر صابریان، مدیرکل روابط عمومی بانک ملت در این مراسم، با اشاره به اهمیت رسانه ها در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه در بخش اقتصادی، اظهار داشت: بانک ملت مفتخر است که در راستای تعامل سازنده با رسانه ها و با هدف جبران بخش کوچکی از زحمات و تلاش های اصحاب رسانه، حمایت از برگزاری نخستین دوره مسابقات جام رسانه ها را با عنوان جام ولایت در دستور کار قرار داد که خوشبختانه با استقبال خوب رسانه ها نیز رو به رو شد.
وی با بیان این نکته که اقتصاد کشور بانک محور است و اصحاب رسانه می توانند پل ارتباطی بین بانک ها، موسسات مالی و افکار عمومی باشند، شفافیت، بالندگی و پویایی اقتصاد کشور را مرهون عملکرد رسانه ها خواند و یادآور شد: به نمایندگی از کل مجموعه بزرگ بانک ملت دست همه دست اندرکاران رسانه ها را به گرمی می فشاریم و امیدواریم که با تداوم چنین حرکت هایی، بخشی از دین خود را به جامعه رسانه ای کشور ادا کنیم.
محمد عزیزی، دبیر اجرایی مسابقات نیز در سخنانی از حمایت های بانک ملت در طول برگزاری مسابقات قدردانی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه مدیران بانک ملت از مراسم افتتاحیه تا پایان مراسم اختتامیه در کنار ستاد برگزاری جام بودند و با کمک آنان، این مسابقات به بهترین شکل ممکن به پایان رسید.
وی با اشاره به استقبال خوب رسانه ها از نخستین دوره این مسابقات، اظهار داشت: خوشبختانه این مسابقات همدلی و همبستگی اهالی رسانه را به خوبی نشان داد و ثابت کرد که اصحاب رسانه، در کنار رقابت، برای رفاقت، دوستی و مودت اهمیت زیادی قائل هستند.
این گزارش حاکی است، نخستین دوره مسابقات فوتسال جام رسانه ها با عنوان جام ولایت، به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران و مشارکت و حمایت بانک ملت در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار شد.

* کد خبر: 9239

این را نیز بررسی کنید

صالح آبادی

 صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد

علی صالح آبادی در جلسه امروز هیئت دولت به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *