یکشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » پرداخت سود ۲۲ درصد به بیمه‌های زندگی بیمه‌ ملت

پرداخت سود ۲۲ درصد به بیمه‌های زندگی بیمه‌ ملت

شرکت بیمه‌ملت سود قطعی مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی بیمه ملت را محاسبه و به حساب بیمه‌گزاران واریز کرد. شرکت بیمه‌ملت از معدود شرکت‌هایی است که در سال‌های اخیر همواره بالاترین نرخ قطعی سود مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری را به خود اختصاص داده است.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این شرکت با تاکید بر آیین‌نامه ۶۸ شورای عالی بیمه، در سال مالی نود و شش، ۲۲ درصد سود قطعی به بیمه‌گزاران بیمه‌های زندگی در بیمه ملت پرداخت کرد.
بنابر این گزارش، محاسبات انجام شده در خصوص سود حاصل از عملکرد بیمه‌های زندگی بیمه‌ملت، بیان‌گر آن است که این شرکت به اندوخته بیمه‌گزاران بیمه‌های عمر خود برای سال ۱۳۹۶ معادل ۲۲ درصد سود قطعی پرداخت کرد. این در صورتی است که در سال ۹۶ سود تضمینی بیمه‌های زندگی در صنعت بیمه، حداکثر ۱۶ درصد تعیین شده بود.

گفتنی است شرکت بیمه ملت، در سال‌های ۹۱ تا ۹۵، به صورت میانگین، بالای ۲۵ درصد سود مشارکت در منافع برای بیمه‌گزاران زندگی خود محاسبه و پرداخت کرد و از معدود شرکت‌هایی است که بالاترین سود مشارکت در منافع را در صنعت بیمه محقق کرده است و این مهم، نمایانگر برنامه‌ریزی راهبردی و دقت نظر در سرمایه‌گذاری این شرکت است.

* کد خبر: 9265

این را نیز بررسی کنید

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحت پوشش بیمه زندگی بیمه تعاون قرار گرفت

حجت ‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم در آیین افتتاحیه مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *