چهارشنبه , ۲ تیر ۱۴۰۰
خانه » بانک » به برکت خون پاک شهدا، ایران به نماد مقاومت تبدیل شده است

به برکت خون پاک شهدا، ایران به نماد مقاومت تبدیل شده است

هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج، محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی با حضور در منزل شهید حمید جوانمردی با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این دیدار، محمدرضا قربانی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید حمید جوانمردی و شهدای معظم انقلاب اسلامی با اشاره به حماسه های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، وظیفه جامعه و مردم را پاسداشت خون شهداء و حفظ ارزش ها دانست.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به ثبات امنیت حاکم در کشور افزود: به برکت مجاهدت های رزمندگان و جانفشانی های شهداء و ایثارگران ، ایران در منطقه به نماد مقاومت تبدیل شده است و ثمره آن نیز تشکیل محورهای مقاومت در کشورهای همسایه و پیروزی بر دشمنان و تکفیری ها است.
قربانی ، خدمت رسانی به خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری را از ماموریت های اصلی بانک دی برشمرد و گفت: شهدءا با گذشتن از جان و مال خود در عهدی که با خداوند بستند ثابت قدم ماندند و وظیفه امروز ما صیانت از خون پاک شهداء و ادامه مسیر آن هاست.
وی در ادامه به اهمیت حضور جوانان مخلص بسیجی در کشور اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی، دشمنان می‌خواهند با رخنه در فرهنگ و قلب جوانان، آن ها را از خط انقلاب جدا کنند ولی جوانان بسیجی با درایت و بصیرت و پیروی از آرمان های شهداء باید راه‌های نفوذ دشمنان انقلاب را مسدود کرده و با تمام توان از جانفشانی های شهداء و ایثارگران پاسداری کنند تا فضیلت‌های اصلی انقلاب برای همیشه زنده بماند.
گفتنی است، مدیرعامل بانک دی در این دیدار با توجه به وضعیت نامساعد جسمی و کهولت سن مادر شهید جوانمردی، دستور خرید یک دستگاه ویلچر را برای ایشان صادر کرد.
شهید حمید جوانمردی در سن ۲۱ سالگی در عملیات بیت المقدس به درجه والای شهادت نائل شد.

* کد خبر: 9174

این را نیز بررسی کنید

مدیرعامل بانک ملی ایران

حرکت پرقدرت بانک ملی ایران در پیاده سازی سیاست‌های کلی خانواده

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به سیاست‌های کلی خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *