یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » جلوگیری بیمه دانا از پرداخت ۵۰ میلیارد ریال خسارت غیر واقعی

جلوگیری بیمه دانا از پرداخت ۵۰ میلیارد ریال خسارت غیر واقعی

با همت و تلاش مدیریت دفتر حقوقی، قراردادها و ممیزی خسارات جانی، از پرداخت مبالغ غیر واقع خسارت در بیمه دانا جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، عباس لطفی‌مقدم مدیر دفتر حقوقی، قراردادها و ممیزی خسارات جانی این شرکت با اشاره به اقدامات و عملکرد این مدیریت در طول چند ماه اخیر گفت: با ممیزی ۱۶۵۰ پرونده خسارت جانی بیمه‌نامه شخص ثالث و مسوولیت در چند ماه اخیر، از پرداخت مبلغ بیش از ۵۰ میلیارد ریال خسارت غیر واقعی جلوگیری شده است.

وی افزود: همچنین در چند ماه اخیر علیه ۱۲۰ نفر از متهمان ۳۴ پرونده صحنه‌سازی و ایجاد تصادفات ساختگی رانندگی، نزد مراجع قضایی طرح شکایت شده که منجر به صدور حکم جلب برای ۶۰ نفر از متهمان و دستگیری و زندانی شدن ۱۲ نفر شده که بدین ترتیب از پرداخت مبلغ پیش از ۳۵ میلیارد ریال خسارت غیر واقعی ممانعت به عمل آمده است.

همچنین در تاریخ دوم آبان ماه سال جاری با مساعدت دکتر کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل و با حضور مدیر دفتر حقوقی، قراردادها و ممیزی خسارات جانی شرکت، در دادسرای ناحیه ۳۲ تهران(ویژه رسیدگی به جرایم رانندگی) از سرپرست و معاون دادستان تهران در ناحیه مذبور و تعدادی از بازپرسان و ابواب جمعی دادسرای یاد شده تقدیر شد.

* کد خبر: 9111

این را نیز بررسی کنید

رئیس کل بیمه مرکزی

 فراگیرتر شدن خدمات صنعت بیمه، زیرساخت آرامش و امنیت جامعه است

تنوع بخشی محصولات و توسعه پوشش های جدید بیمه ای از برنامه های مهمی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *