شنبه , ۱ آبان ۱۴۰۰
خانه » بانک » مدیرعامل بانک ملت به بازدید از موکب های اربعین رفت

مدیرعامل بانک ملت به بازدید از موکب های اربعین رفت

دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در راس هیاتی از مدیران ارشد این بانک، در یک روز تعطیل کاری، از موکب بانک ملت در شلمچه بازدید و در خدمت رسانی به زایران اربعین حسینی مشارکت کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این بازدید که حسن روستا رییس هیات مدیره، محمود اخلاقی معاون مدیرعامل، مسعود نصراصفهانی و محسن خوارزمی مدیران امور، علی اکبرصابریان مدیرکل دفتر مدیریت و روابط عمومی و محمدرضا اسماعیلی مدیرشعب خوزستان، مدیرعامل بانک ملت را همراهی می کردند، روند ارایه خدمات این بانک به زایران اربعین حسینی در نقاط مرزی بررسی شد.
براساس این گزارش، مدیرعامل بانک ملت با حضور در موکب این بانک در شلمچه، فارغ از تشریفات اداری، در اهدای اقلام فرهنگی، پذیرایی از زایران، و توزیع غذای نذری مشارکت کرد.
دکتر بیگدلی در راس این هیات از مدیران ارشد بانک ملت، همچنین تا نقطه صفر مرزی ایران و عراق به راهپیمایی پرداخت و با حرکت در مسیر نهر خیّن و اروند رود، از یادمان های دفاع مقدس نیز بازدید و به مقام والای شهدای جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.
بازدید از مسجد جامع خرمشهر به عنوان یکی از نمادهای ماندگار دوران دفاع مقدس و اقامه نماز در این مسجد، از دیگر برنامه های سفر مدیرعامل بانک ملت به خوزستان بود.
دکتر بیگدلی در مسجد جامع خرمشهر، به ذکر بخشی از خاطرات رزمندگی خود در دوران دفاع مقدس (در سن ۱۶ سالگی) و عملیات آزادسازی این شهر پرداخت و یاد و خاطره شهدا، رزمندگان و ایثارگران این واقعه تاریخی را گرامی داشت.
در جریان این سفر، دکتر بیگدلی و هیات همراه از شعبه مرکزی بانک ملت در آبادان نیز بازدید کردند و با رییس و کارکنان این شعبه به گفت و گو پرداختند.
این گزارش حاکی است مدیرعامل و مدیران ارشد بانک ملت در شلمچه، در اقدامی خلاقانه، در موکب بانک صادرات ایران در منطقه مرزی شلمچه حاضر شدند و برای خادمان اباعبدالله الحسین در این موکب آرزوی موفقیت و سلامتی کردند.
گفتنی است بانک ملت در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی و مشارکت در فعالیت های فرهنگی و مذهبی، خدمات ویژه بانکی در مرزهای منتهی به کشور عراق در دو استان ایلام و خوزستان ارایه می دهد.
برپایی موکب و اهدای اقلام فرهنگی و پذیرایی از زایران، استقرار دستگاه های خودپرداز سیار، تعیین شعب کشیک و صدور آنی کارت از جمله این خدمات است.

* کد خبر: 9047

این را نیز بررسی کنید

صالح آبادی

 صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد

علی صالح آبادی در جلسه امروز هیئت دولت به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *