پنج شنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه » بیمه » بیمه معلم استارت آپی می شود

بیمه معلم استارت آپی می شود

مدیرعامل شرکت بیمه معلم اعلام کرد که این شرکت به زودی همکاری با استارت آپ ها را آعاز خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، محمد ابراهیم تحسیری که در غرفه این شرکت در کیش اینوکس ۲۰۱۸ حضور داشت با بیان این که توسعه بازار بیمه ای از طریق استارت آپها اجتناب ناپذیر است، اظهار کرد: با سه استارت آپ در این زمینه مذاکراتی انجام شده و به زودی نتیجه نهایی آن اعلام خواهد شد.
وی هچنین در پاسخ به سوالی درباره بیمه حوادث دانش آموزی که به این شرکت واگذار شده است، گفت: امسال این پرتفوی ۸۰ میلیارد تومانی به شرکت وارد شده، در حالی که نسبت خسارت سال گذشته آن حدود ۷۰ درصد بوده است.
مدیرعامل بیمه معلم درباره علت طولانی شدن دوره فعالیت معاونت فنی اموال این شرکت توسط سرپرست نیز گفت: پرونده معاونت اموال مدتهاست به بیمه مرکزی رفته، اما نتیجه مبنی بر رد یا تایید صلاحیت دریافت نشده، بنابراین تا زمانی که نتیجه مشخص به ما اعلام نشود، شیوه کنونی اداره این معاونت ادامه خواهد یافت.
تحسیری با اشاره به گشایش نماد بیمه معلم در فرابورس نیز گفت: روند قیمت گذاری سهام شرکت آغاز شده و به زودی این اقدام انجام می شود.
مدیرعامل بیمه معلم همچنین تاکید کرد که با اعمال تحریم های جدید علیه کشورمان، صنعت بیمه از تجربه های پیشین استفاده خواهد کرد و در حوزه اتکایی یا بیمه های کشتی خطری متوجه کشور نیست.

* کد خبر: 9009

این را نیز بررسی کنید

بیمه رازی افزایش سرمایه می دهد

مدیرعامل بیمه رازی گفت که این شرکت به زودی افزایش سرمایه می دهد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *