پنج شنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه » ویژه » دفتر بیمه Sos Evasan، نخستین قربانی دوره جدید تحریم در ایران

دفتر بیمه Sos Evasan، نخستین قربانی دوره جدید تحریم در ایران

دفتر ارتباطی Sos Evasan سوئیس در تهران که بیمه نامه های درمان و مسافرتی صادر می کرد، از حدود یک ماه پیش به حالت نیمه تعطیل درآمده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، آن طور که فهرست دفاتر ارتباطی مؤسسات بیمه و مؤسسات کارگزاری بیمه خارجی دارای پروانه فعالیت از بیمه مرکزی ایران در سایت نهاد ناظر نشان می دهد، دفتر ارتباطی Sos Evasan در تهران غیر فعال شده است.

گرچه در سایت بیمه مرکزی، پدرام حبیبی به عنوان مسئول این دفتر معرفی شده، اما گویا «علی سلطانی» اکنون اداره این دفتر را بر عهده دارد.

سلطانی در گفت و گو با خبرنگار ما با تایید غیرفعال شدن این دفتر، اعلام کرد که تحریم های اعمال شده علیه کشورمان باعث این اتفاق بوده است. او این را هم گفت که «دفتر فعلا غیرفعال است تا وضعیت تحریم مشخص شود.»

وی با اشاره به این که این دفتر از حدود یک ماه پیش غیرفعال شده است، در پاسخ به این سوال که چطور تحریم، فقط دامن این شرکت را گرفته و بقیه در حال فعالیت هستند، گفت: احتمالا شرکت ها و دفاتر دیگر، زیاد سیستم اروپایی ندارند.

سلطانی با بیان این که این دفتر در زمان فعالیت خود، بیمه های درمان و مسافرتی را ارئه می کرده است، گفت: کسانی که از قبل بیمه نامه خریده اند خدمات دریافت خواهند کرد.

وی تاکید کرد که دفتر ارتباطی Sos Evasan تعطیل نیست، اما فعلا فعالیتی هم نخواهد داشت.

 

 

 

سیطره «انگلستان» بر دفاتر ارتباطی بیمه گران خارجی در ایران + جدول

* کد خبر: 8956

این را نیز بررسی کنید

درخواست مجدد بیمه مرکزی از ۱۸ شرکت بیمه برای عضویت در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی در نامه ای به مدیران عامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *