یکشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » تاکید عضو هیات مدیره بیمه آسیا بر لزوم افزایش سرمایه بیمه نامه ها

تاکید عضو هیات مدیره بیمه آسیا بر لزوم افزایش سرمایه بیمه نامه ها

با توجه به افزایش ارزش وسایل نقلیه و ساختمان ها ، تاسیسات و اموال بیمه گذاران بیمه آسیا برای دریافت الحاقیه افزایش سرمایه به واحد صادر کننده بیمه نامه خود مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مسعود بادین، عضوهیات مدیره و معاون بیمه های اموال بیمه آسیا با اشاره به افزایش ارزش وسایل نقلیه، گفت: با توجه به لزوم پیشگیری از تبعات کم بیمه گی درهنگام وقوع حادثه و بروز خسارت از بیمه گذاران بیمه بدنه اتومبیل بیمه آسیا در خواست می شود برای دریافت الحاقیه افزایش سرمایه بیمه نامه بدنه اتومبیل به شعبه یا نماینده صادر کننده بیمه نامه خود مراجعه کنند.
عضو هیات مدیره بیمه آسیا در ادامه افزود: هم چنین با توجه به افزایش ارزش ساختمان ها و تاسیسات مراجعه بیمه گذاران بیمه های آتش سوزی بیمه آسیا به شعبه یا نماینده صادر کننده بیمه نامه خود برای دریافت الحاقیه افزایش سرمایه مورد بیمه و بروز رسانی و اخذ پوشش های کامل برای پیشگیری از تبعات عدم کفایت سرمایه بیمه شده در هنگام وقوع آتش سوزی و خسارات تبعی و وارد آمدن خسارت یک اولویت و ضرورت انکار ناپذیر است.
معاون بیمه های اموال بیمه آسیا در پایان بیان داشت: یکصد شعبه و بیش از سه هزار نمایندگی بیمه آسیا در سراسر کشور آماده ارائه خدمات بیمه ای به ویژه صدور الحاقیه افزایش سرمایه بیمه نامه بدنه اتومبیل و بیمه های آتش سوزی به بیمه گذاران هستند.

* کد خبر: 8866

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

بیمه نامه بدنه کیلومتری، عادلانه ترین بیمه نامه خودرو است

مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان، « ‌بیمه بدنه کیلومتری سامان » را عادلانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *