جمعه , ۳۰ مهر ۱۴۰۰
خانه » ویژه » هزینه های میلیاردی «بیمه معلم» برای تبلیغات، حق ماموریت و پذیرایی

هزینه های میلیاردی «بیمه معلم» برای تبلیغات، حق ماموریت و پذیرایی

یادداشت های همراه صورت های مالی شرکت بیمه معلم که در کدال منتشر شده از هزینه های میلیاردی این شرکت برای تبلیغات، برون سپاری فعالیت ها، برگزاری سمینارها و مناسبت ها، مشاوره خدمات مدیریت، حق ماموریت و سفر کارکنان و پذیرایی و تشریفات حکایت دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، اطلاعات منتشر شده از هزینه های اداری و عمومی این شرکت نشان می دهد بیمه معلم تنها در سال های ۹۵ و ۹۶ حدود ۱۰ میلیارد تومان برای تبلیغات و بازاریابی هزینه کرده است. در توضیحات این بخش آمده که عمده هزینه تبلیغات مربوط به اجاره فضاهای تبلیغاتی در مسابقات ورزشی و سایر مکان های عمومی است.

بخش دیگری از هزینه های این شرکت مربوط به «حق الزحمه برون سپاری» است. در حالی که شرکت بیمه معلم در سال ۹۶ حدود ۷۰۰ نفر کارمند داشته، اما در همان سال بیش از ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بابت حق الزحمه برون سپاری پرداخت کرده است. این رقم در سال قبل آن نیز بیش از دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده است. اطلاعات موجود نشان می دهد تعداد کارمندان این شرکت از سال ۹۲ به بعد پیوسته در حال افزایش بوده است.

شرکت بیمه معلم در دو سال مورد گزارش، پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای چاپ و انتشارات پول پرداخت کرده و چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه صرف برگزاری سمینارها و مناسبت ها کرده است.

گرچه درباره تعداد مشاوران مدیرعامل این شرکت همواره در فضای رسانه ای سوالاتی مطرح بود و البته درباره آنها پاسخ درخور توجهی دریافت نشد، اما اطلاعات صورت های مالی شرکت نشان می دهد تنها در سال ها ۹۵ و ۹۶ حدود ۳٫۵ میلیارد تومان برای مشاوره و خدمات مدیریت توسط بیمه معلم پرداخت شده است.

حق ماموریت و سفر کارکنان بیمه معلم در این دو سال حدود سه میلیارد تومان و هزینه پذیرایی و تشریفات آن در این مدت دو میلیارد تومان بوده است. اطلاعات بیشتر در این باره را می توایند از اینجا دانلود کنید.

* کد خبر: 8850

این را نیز بررسی کنید

شش ماه پرداخت حق بیمه بدون قرارداد برای مشترکان برق!

با وجود گذشت شش ماه از سال جاری، هنوز هیچ بیمه گری حوادث مشترکان خانگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *