شنبه , ۱ آبان ۱۴۰۰
خانه » بانک »  افزایش ضریب امنیتی عملیات مالی با سامانه رمزساز بانک ایران زمین

 افزایش ضریب امنیتی عملیات مالی با سامانه رمزساز بانک ایران زمین

بانک ایران زمین در راستای افزایش ضریب امنیتی عملیات مالی و غیر مالی در سامانه اینترنت بانک خود اقدام به راه اندازی سامانه تولید رمز یکبار مصرف کرده است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، نرم افزار رمزساز ایران زمین، یک نرم‌افزار تولید رمز جهت افزایش ضریب امنیتی عملیات مالی و غیر مالی در سامانه اینترنت بانک بانک ایران زمین است که قابل استفاده بر روی گوشی ها با سیستم عامل اندروید و IOS است.

مشتریان بانک ایران زمین می توانند به منظور انجام عملیات امن بانکداری مجازی، پس از مراجعه به شعب و ثبت درخواست خود و همچنین نصب و فعال سازی نرم افزار بر روی سیستم عامل گوشی مورد نظر، نسبت به تولید رمز یکبار مصرف برای انجام عملیات مالی و غیر مالی (ورود) در سامانه اینترنت بانک اقدام کنند.

از مزایای استفاده از رمز ساز ایران زمین می توان به عدم نیاز به پرداخت هزینه توسط مشتریان به منظور خرید سخت افزار، عدم خرابی، اتمام باطری، عدم مفقودی و… در مقایسه با مدل های سخت افزاری، امنیت بیشتر در مقایسه با نرم‌افزار رمزساز مبتنی بر کدهای دستوری(USSD) شرکت‌های اپراتور تلفن همراه، عدم محدودیت در فعالسازی یک نرم‌افزار برای افراد مختلف به منظور تولید رمز، عدم محدودیت یک فرد در فعالسازی نرم‌افزارهای مختلف به منظور تولید رمز و عدم نیاز به اینترنت در زمان تولید رمز اشاره کرد.

مشتریان گرامی می‌توانند جهت دریافت راهنمای فعال سازی و لینک دانلود این نرم افزار می‌توانید سایت بانک ایران زمین به آدرس www.izbank.ir ، منوی بانکداری مدرن مراجعه کنید.

* کد خبر: 8658

این را نیز بررسی کنید

صالح آبادی

 صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد

علی صالح آبادی در جلسه امروز هیئت دولت به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *