جمعه , ۳۰ مهر ۱۴۰۰
خانه » بانک » به پرداخت ملت، حامی الکامپ ۲۴

به پرداخت ملت، حامی الکامپ ۲۴

به پرداخت ملت با شعار “تجربه به ترین پرداخت با شرکت اول خاورمیانه ” در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که از ۶ مرداد تا ۹ مرداد ۹۷ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، در سالن ۳۸ غرفه شماره ۴۸۱ حضور خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این شرکت با معرفی محصولات و خدمات جدید، برگزاری کارگاه های آموزشی و با تاکید بر حمایت از شرکت های استارت آپ، دانش بنیان و علاقمندان به صنعت psp حضوری فعال در این دوره از نمایشگاه الکامپ خواهد داشت.
شایان ذکر است؛ در این نمایشگاه آخرین محصولات این شرکت برای علاقمندان به حوزه فناوری ارائه می شودتا بتوانند با کسب و کار آتی خود آشنا شده و آن را رونق دهند.
در الکامپ ۲۴، شرکت به پرداخت ملت خدمات و محصولات خاص چند منظوره‌ خود را ارائه می کند که فروشگاه بدون صندوق دار به عنوان یک خدمت جدید در کنار محصول استراتژیک این شرکت یعنی اپلیکیشن سکه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
همچنین به پرداخت ملت بازی نقشه گنج را در قالب آموزش برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه طراحی کرده است که مخاطبین با ورود به آن می تواند علاوه بر انجام یک بازی هیجان انگیز در پایان از جوایز اپلیکشن سکه بهره مند شود.
از این رو به پرداخت ملت در الکامپ ۲۴ ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سالن شماره ۳۸ غرفه۴۸۱ و ۴۸۷ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

 

* کد خبر: 8636

این را نیز بررسی کنید

صالح آبادی

 صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی شد

علی صالح آبادی در جلسه امروز هیئت دولت به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *