یکشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » آشنایی با مزایای بیمه عمر جامع ارمغان زندگی بیمه دانا

آشنایی با مزایای بیمه عمر جامع ارمغان زندگی بیمه دانا

بیمه های زندگی فواید و مزایای فراوانی برای بیمه گزاران دارد. یکی از انواع بیمه های زندگی، بیمه عمر جامع ارمغان زندگی بیمه دانا است که با توجه به مزایای فراوان آن می تواند تمام نیازها و پوشش های بیمه ای متنوع متقاضیان را برطرف کند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، یکی از مزایای سرمایه گذاری در بیمه عمر ارمغان زندگی این شرکت، تضمین سود سرمایه گذاری در بلند مدت، پرداخت وام از محل اندوخته به بیمه گذار بعد از دو سال، امکان برداشت از محل اندوخته تعیین شده، پرداخت اندوخته بیمه نامه به صورت یکجا یا به صورت مستمری در پایان مدت بیمه نامه به استفاده کننده، پرداخت سود مشارکت در منافع و امکان بازخرید بیمه نامه است، که تهیه این بیمه نامه را برای بیمه گزاران قابل تامل و جذاب کرده است.
از مزایای این بیمه نامه می توان به پرداخت سرمایه بیمه به استفاده کننده در صورت فوت بیمه شده به صورت یکجا و حداکثر ۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال علاوه بر اندوخته، پرداخت سرمایه فوت ناشی از حادثه تا چهار برابر سرمایه بیمه عمر و حداکثر ۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، پرداخت مستمری در صورت از کار افتادگی کامل و دائم، پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه و پرداخت هزینه های درمان بیماری های خاص شامل سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، پیوند اعضا و عمل جراحی کرونر قلب باز اشاره کرد.
بر اساس این گزارش همچنین افرادی که اقدام به تهیه بیمه نامه عمر جامع ارمغان زندگی کنند، می توانند از سایر مزایایی همچون بهره مندی از معافیت های مالیاتی، پرداخت حق بیمه به روش های یکجا، سالیانه و اقساط، امکان تبدیل سرمایه بیمه نامه به بیمه مستمری، امکان صدور بیمه نامه بدون انجام معاینات پزشکی و در نهایت پرداخت سود مشارکت در منافع به طور سالیانه به حساب بیمه گزاران، بهره مند شوند.

* کد خبر: 8533

این را نیز بررسی کنید

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحت پوشش بیمه زندگی بیمه تعاون قرار گرفت

حجت ‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم در آیین افتتاحیه مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *