پنج شنبه , ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
خانه » ویژه » ایران خودرو انتخاب شرکت بیمه گر را به مشتریان واگذار کرد

ایران خودرو انتخاب شرکت بیمه گر را به مشتریان واگذار کرد

شرکت ایران خودرو که مشغول پیش فروش انواع خودرو به مشتریان است، این امکان را برای خریداران ایجاد کرد که شرکت صادر کننده بیمه نامه شخص ثالث را خودشان انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، در حال حاضر فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در جریان است. روز گذشته در یکی از مراحل تکمیل فرم پیش خرید، از مشتری خواسته می شد شرکت بیمه گر را انتخاب کنند.

 

با این حال در روز جاری، پیش خرید کنندگان خودرو متوجه حذف این مرحله شدند. خبرنگار ما با مرکز ارتباط با مشتریان ایران خودرو تماس گرفت و علت را جویا شد. پاسخ دریافتی این بود که بنا بر تصمیم مدیران شرکت، قرار شد موضوع انتخاب شرکت بیمه گر به مرحله تکمیل وجه پیش خرید کنندگان موکول شود، اما اصل موضوع منتفی نیست و خریداران می توانند شرکت بیمه گر را از میان شرکت های طرف قرارداد ایران خودرو انتخاب کنند.

بر اساس آنچه مشاهده می شود، ایران خودرو برای متقاضیان خرید خودرو امکان انتخاب از میان شرکت های بیمه دی، پاسارگاد، دانا، بیمه رازی، آرمان، ایران، ما، کارآفرین، آسیا، پارسیان، البرز و نوین را فراهم کرده است.

صدور خودمختار بیمه نامه شخص ثالث خودروهای صفرکیلومتر و در نظر نگرفتن حق انتخاب برای مشتری، سالها به محل مناقشه میان خریداران خودرو و شرکت های خودروساز تبدیل شده بود. با این حال اقدام جدید ایران خودرو هنوز به سایر خودروسازان و یا نمایندگان رسمی فروش خودروهای خارجی تسری پیدا نکرده است.

 

* کد خبر: 8414

این را نیز بررسی کنید

اختصاصی/ ۱۷ کارگزار برخط قانونی از سوی بیمه مرکزی مشخص شدند

اسامی ۱۷ کارگزار رسمی برخط دارای مجوز یا در حال طی مراحل دریافت مجوز از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *