یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » ویژه » «مجتبی کاتب» در «بیمه سرمد» چه می کند؟

«مجتبی کاتب» در «بیمه سرمد» چه می کند؟

شرکت بیمه سرمد این روزها با مشکل عجیبی رو به روست و به نظر می رسد تعیین سرنوشت آن با نام «مجتبی کاتب» گره خورده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، اطلاعیه معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیات مدیره این شرکت که در تاریخ ۱۶ اسفند ماه سال گذشته در کدال منتشر شده، مجتبی کاتب را به عنوان عضو موظف هیات مدیره معرفی کرده است.

نهم خرداد ماه، در سایت بیمه سرمد یادداشتی با عنوان «خرداد، ماه تفکر» منتشر شده که در پایان آن عبارت « مجتبی کاتب، رییس هیات مدیره» دیده می شود.

با این حال، بر اساس اطلاعیه ای که بیمه مرکزی به تازگی و پس از وقایع اخیر در شرکت بیمه تعاون منتشر کرد، «صرفا مدیرانی که اسامی آنها در سایت -بیمه مرکزی- درج شده، از نظر نهاد ناظر مورد تایید شناخته می شوند.» بر این اساس، مراجعه به سایت بیمه مرکزی نشان می دهد که «پرویز مقدسی» از نظر این نهاد، رئیس هیات مدیره بیمه سرمد است.

در شرایطی که وضعیت «مجتبی کاتب» در بیمه سرمد به روایت آنچه در سایت این شرکت و بیمه مرکزی دیده می شود مبهم و نام «مدیرعامل» شرکت نیز نامعلوم است، تماس با مرکز امور مشتریان این شرکت نشان داد که کاتب هم اکنون بیمه سرمد را به صورت سرپرست اداره می کند. فایل صوتی زیر این موضوع را شفاف می کند.

آن طور که در سایت بیمه سرمد دیده می شود، کاتب دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت دولتی با گرایش منابع انسانی، دکترای مدیریت کسب و کار (DBA) از دانشگاه تهران و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی با گرایش مالی است. سوابق شغلی او طی سالهای ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۵ مدیرعامل و عضو هیئت مدیره گسترش ارتباطات ماهواره ای امروز، عضو هیات مدیره شرکت واگن سازی پلور سبز، ریس هیات مدیره خودرو های سفارشی ایران خودرو، نایب رئیس هیات مدیره شرکت پرسی ایران گاز تهران، نایب رئیس هیات مدیره شرکت آلوپن، قائم مقام مدیر عامل شرکت گسترش انفورماتیک ایران و رئیس و عضو هیات امنا دانشگاه علمی کاربردی مرکز گسترش انفورماتیک ایران بوده است. بر این اساس دست کم طی این مدت او سابقه فعالیت بیمه ای نداشته است.

* کد خبر: 8366

این را نیز بررسی کنید

انتظارات بیمه گران از دولت آینده

دولت سیزدهم به زودی کار خود را آغاز می کند، در حالی که نه تنها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *