دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه » بیمه » پرداخت اولین خسارت درمان دام های کوچک توسط بیمه دانا 

پرداخت اولین خسارت درمان دام های کوچک توسط بیمه دانا 

اولین مورد خسارت بیمه درمان دام های کوچک و پرندگان در شهرستان شیراز که در عین حال اولین پرداخت خسارت با سقف کامل تعهدات این بیمه نامه در کل خسارات پرداختی این رشته تا کنون است، توسط بیمه دانا به بیمه گزار پرداخت شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، طبق اظهارات بیمه گزار این پرونده، یک قلاده گربه که تحت پوشش این شرکت قرار داشت، مدتی پیش در قسمت زیر خودرو گیر افتاده بود که  با حرکت خودرو و سپس رویت موضوع حادثه و با توجه به آسیب دیدگی در اثر سانحه به یکی از کلینیک های دامپزشکی شهر شیراز مراجعه و با تشخیص ضرورت قطع عضو و به دلیل تخصصی بودن عمل جراحی به کلینیک تخصصی دامپزشکی دنا ارجاع داده می شود.

حیوان پس از تایید تشخیص اولیه با بیهوشی عمومی تحت عمل جراحی دو و نیم ساعته قطع عضو (دست چپ) قرار می گیرد و پس از طی حدود یک ساعت مراحل ریکاوری و سایر اقدامات لازم ازجمله آنتی بیوتیک تراپی، سرم تراپی و ارایه توضیحات لازم به مالک گربه ترخیص می گردد.

در این راستا مجموع هزینه های انجام شده اعم از ویزیت اولیه، گرافی های تهیه شده از عضو آسیب دیده، سرم تراپی و هزینه های مرتبط با جراحی و وسایل مصرفی بالغ بر ۰۰۰ر۷۵۰ر۱۷ ریال گردید که پس از انجام مراحل تشکیل پرونده و رسیدگی به پرونده خسارت یاد شده و کسر فرانشیز، از طریق شعبه حافظ شیراز به ذینفع پرداخت شد.

* کد خبر: 8349

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

با بیمه موبایل سامان، همیشه خیالتان راحت است

مدیر بیمه های مهندسی شرکت بیمه سامان تاکید کرد که «بیمه موبایل سامان» اغلب خطرهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *