چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » پای صحبت برندگان خوش شانس «دانایی جایزه دارد»

پای صحبت برندگان خوش شانس «دانایی جایزه دارد»

برنده شدن در هر مسابقه ای برای شرکت کنندگان لذت بخش است، به ویژه اگر قرار باشد با جایزه نقدی دریافت شده به مسابقات جام جهانی روسیه سفر کنید.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این شرکت چند ماهی است که با هدف تقویت و توسعه فرهنگ بیمه، طرح «دانایی جایزه دارد» را بصورت سراسری در کشور اجرا می کند.
طبق این طرح کلیه شهروندان و علاقه مندان با تهیه بیمه نامه های بیمه دانا و ارسال شماره آن به سامانه ۳۰۰۰۱۴۳۰۰۰ در قرعه کشی شرکت کردند و از بین آنها هر ماه به ۵ نفر به قید قرعه مبلغ ۵۰ میلیون ریال کمک هزینه سفر به روسیه اهدا شد.
همانطور که می دانید؛ دور دوم این طرح با حضور مقامات ذیصلاح و ناظر رسمی سازمان صدا و سیما برگزار شد و در نهایت پنج نفر برنده خوش شانس این دوره انتخاب و معرفی شدند.
در ادامه گفتگوهایی که با برندگان دومین دوره طرح “دانایی جایزه دارد” انجام شده است را می خوانید:
محسن خانه زاد، اهل شیراز با ۴۲ سال سن اولین برنده دومین دوره طرح «دانایی جایزه دارد»، است که با خرید بیمه نامه شخص ثالث در این مسابقه شرکت کرده و به قید قرعه برنده شده است.
وی مکانیک خودروهای سنگین است، از نحوه خدمات دهی بیمه دانا به مردم رضایت دارد و می گوید: با توجه به سابقه و نوع خدمات دهی این شرکت به مردم و به ویژه بعد از برنده شدن به تمامی دوستان، آشنایان، فامیل و نزدیکان خود بیمه دانا را معرفی کرده تا نسبت به تهیه بیمه نامه های مورد نیاز خود اقدام کنند.
حمیده بشیری هارمی دیگر برنده این طرح که ۳۵ سال سن دارد، متولد شهر فسا از استان فارس و دارای دیپلم علوم انسانی، در یک موسسه خدمات خیریه مشغول فعالیت است.
وی یک فقره بیمه نامه از بیمه دانا تهیه کرده و با توجه به مزایا و خدمات مناسب آن در صدد است تا کلیه خدمات این شرکت را به دوستان و خویشاوندان خود معرفی کند.
بشیری ضمن ابراز رضایت و خشنودی فراوان از برنده شدن در این طرح می گوید: شاید با مبلغ دریافتی برق ساختمان مسکونی خود را تعمیر کرده و یا با گذاشتن آن در بانک و گرفتن وام، نسبت به تهیه خودرو اقدام کند.
شهناز خراسانی، ۵۲ ساله که با مدرک کارشناسی پرستاری و با تهیه بیمه نامه بدنه خودرو در این طرح شرکت کرده، فعلاً بازنشسته شده و می گوید: از تهیه این بیمه نامه واقعاً خوشحال و مسرورم و به تمامی نزدیکان و آشنایان خود نیز این بیمه نامه را معرفی کردم و امیدوارم نزدیکانم با تهیه بیمه نامه های بیمه دانا از خدمات مناسب این شرکت بهره مند شوند.
مریم رزم آهنگ دیگر برنده خوش شانس طرح «دانایی جایزه دارد»، ۲۷ ساله و دانشجوی کارشناسی مدیریت بیمه است و به دلیل تجربه ۴۰ ساله بیمه دانا، نسبت به تهیه بیمه نامه از این شرکت اقدام کرده است.
وی ضمن خوشحالی از برنده شدن در این طرح، معرفی بیمه دانا به تمامی دوستان و همکاران را از اهداف اصلی خود برشمرد و ابراز امیدواری کرد مبلغ دریافتی را در حوزه بیمه های عمر سرمایه گذاری کند.

 

* کد خبر: 8324

این را نیز بررسی کنید

 قائم مقام و سه عضو هیات عامل بیمه مرکزی منصوب شدند

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای، قائم مقام رییس کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *