یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » بیمه دی، محصولات جدید بیمه عمرش را رونمایی کرد

بیمه دی، محصولات جدید بیمه عمرش را رونمایی کرد

مدیرعامل شرکت بیمه دی تاکید کرد که محصولات جدید این شرکت در حوزه بیمه عمر می تواند تحول مثبتی در بازار این رشته ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، مجید بختیاری بیمه عمر ساده زمانی، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر تلفیقی، بیمه عمر و سرمایه گذاری، مستمری حادثی و بیمه عمر کمک هزینه تحصیلی فرزندان را محصولات این شرکت دانست که برای ارائه آنها دست کم دو سال و نیم مطالعه شده است.

وی با بیان این که شرکت بیمه دی از مرحله مهار مشکلات در سال ۱۳۹۳ به مرحله تثبیت در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ رسید و از سال گذشته به مرحله شکوفایی و حرکت در مسیر تعالی ورود کرده است، گفت: شاخص های عملکردی شرکت نشان می دهد اوضاع هر روز در حال بهبود است و توسعه محصولات بیمه ای نیز در همین راستا بوده است.

بختیاری راه اندازی سامانه جامع بیمه گری زندگی این شرکت را یکی از اقدامات اساسی برای ساماندهی فروش بیمه های عمر دانست و خاطرنشان کرد: مانا، موج، پژواک، الفبا و اندیشه، طرح های جدید بیمه عمر شرکت بیمه دی است.

مدیرعامل شرکت بیمه دی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان درباره سهم این شرکت در بازار بیمه عمر کشور گفت: تا کنون سهم چندانی از این بازار در اختیار ما نبوده، اما با ورود طرح های جدید که کوتاه مدت اند و با نیازهای بازار طراحی شده اند، پیش بینی این است که در مدتی کوتاه، فروش قابل توجهی را تجربه کنیم.

وی تاکید کرد که استراتژی شرکت، فروش خرد است و ادامه داد: شاید سال گذشته کل فروش بیمه نامه های عمر شرکت به ۲۰ هزار فقره رسید، اما با راه اندازی فروش الکترونیک امیدواریم که این رقم تا یک میلیون فقره توسعه یابد.

مدیرعامل بیمه دی با اشاره به این که در طراحی محصولات جدید بیمه عمر به شرایط اقتصادی خانوار، دیدگاه مردم درباره بیمه های عمر و تفاوت آنها با سپرده های بانکی دیده شده است، اظهار کرد: پیش از این منا تلاش چندانی برای فروش بیمه عمر نداشتیم، اما از هم اکنون این روند کاملا تغییر می کند.

بختیاری همچنین درباره شایعه خرید و فروش ارز با منابع بیمه گزاران توسط برخی شرکت های بیمه نیز گفت: شرکت های بیمه بخشی از منابع خود را به صورت ارزی در بانک ها سپرده گذاری می کنند، بنابراین از نوسان نرخ ارز می توانند سود کسب کنند یا در نقطه مقابل متضرر شوند؛ اما این که شرکت ها در بازار ارز، به خرید و فروش بپردازند و از این محل سود کسب کنند، اصولا نه اخلاقی است و نه عملیاتی.

وی همچنین اعلام کرد که این شرکت قصد دارد از منابع مردم در بیمه های عمر برای سرکایه گذاری در ابزارهای مالی بورس استفاده کرده و از این محل سود مناسبی را شناسایی کند.

* کد خبر: 8231

این را نیز بررسی کنید

رئیس کل بیمه مرکزی

 فراگیرتر شدن خدمات صنعت بیمه، زیرساخت آرامش و امنیت جامعه است

تنوع بخشی محصولات و توسعه پوشش های جدید بیمه ای از برنامه های مهمی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *