دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
خانه » بیمه » بهاری فر: بیمه «ما» بالاترین رتبه توانگری را از آن خود کرد

بهاری فر: بیمه «ما» بالاترین رتبه توانگری را از آن خود کرد

شرکت بیمه «ما» در ادامه توسعه فعالیت های بیمه گری خود، تفاهم نامه همکاری با مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی را امضا کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، در مراسم امضای این تفاهم نامه حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه «ما» با اشاره به این که این شرکت در سال گذشته بالاترین رتبه توانگری را در میان همه شرکت های بیمه از آن خود کرده است، گفت: نسبت توانگری مالی شرکت بیمه ما ۲۳۶ بوده که نشانگر رعایت اصول حرفه ای بیمه گری است.

وی با بیان این که شرکت بیمه ما با رعایت اصول پذیرش ریسک، توان قابل توجهی برای ورود به عرصه های جدید اقتصادی را دارد، اظهار کرد: لازمه داشتن اقتصاد پویا در کشور، وجود بسترهای لازم برای سرمایه گذاری و نیز ایجاد امنیت برای سرمایه و سرمایه گذار است که فراهم کردن این پارامتر توسط شرکت های بیمه ممکن است.

بهاری فر با تاکید بر این که سلامت نیروی کار و کارآفرین، می تواند بهره وری را ارتقا دهد، به اهمیت این موضوع برای مدیران شرکت بیمه ما اشاره و خاطرنشان کرد: شرکت بیمه ما مجوز ارائه همه خدمات بیمه ای را دارد و از این رو به موضوع پوشش بیمه ای گردشگری سلامت ورود خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه ما امکان ارائه پوشش های بیمه ای در حوزه استارت آپ ها و حمل و نقل و سلامت را از بسترهای موجود در این شرکت خواند و گفت: هم اکنون این شرکت علاوه بر توانایی ذاتی، پشتوانه های اتکایی مهمی در قالب پوشش بیمه اتکایی با دو شرکت پارتنری و اسکور دارد.

او به لزوم ورود شرکت های بیمه به موضوع بیمه مسافران خارجی ورودی به کشور و نیز مسافران ایرانی در خارج از کشور اشاره کرد و گفت: شرکت بیمه ما مزیت های مناسبی برای ارائه این خدمات دارد و هدف از امضای این تفاهم نامه نیز استفاده از بسترهای موجود به همین منظور است.

وی در ادامه به سود قابل توجه پرداختی این شرکت به بیمه گزاران عمر بیمه ما اشاره و خاطرنشان کرد: کشور ما جزو کشورهای پر حادثه دنیاست و در این شرایط داشتن انواع بیمه نامه که بتواند در موقع وقوع خطر، خسارات را جبران کند الزامی است.

بهاری فر همچنین از ارائه بیمه نامه شهربانو به عنوان محصول جدید بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری این شرکت خبر داد و گفت: شرکت بیمه ما خدمات گسترده ای برای مشتریان خود در نظر گرفته که تقریبا عمده نیازهای بیمه ای آنها را پوشش می دهد.

* کد خبر: 8223

این را نیز بررسی کنید

خرید بیمه آتش سوزی باید اجباری شود

معاون فنی شرکت بیمه آسماری نگران این است که راه اندازی صندوق بیمه همگانی حوادث …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *