یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بانک » بازدید مدیرعامل بانک ملت از کارخانه چای دبش

بازدید مدیرعامل بانک ملت از کارخانه چای دبش

دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و جمعی از مدیران ارشد این بانک، از کارخانه چای دبش، یکی از مشتریان بزرگ بانک ملت، بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این بازدید بهمن اسکندری و سید ابوطالب دیبائی معاونان مدیرعامل، رحیم طاهری مشاور عالی مدیرعامل، مسعود نصراصفهانی مدیر امور بانکداری شرکتی، علی اکبر صابریان مدیر کل روابط عمومی، محمدرضا جنگجو مدیر کل بانکداری شرکتی و مجید قاسمی رییس شعبه ظفر دکتر بیگدلی را همراهی کردند.
مدیرعامل بانک ملت در دیدار با مدیرعامل شرکت دبش سبز گستر، تولید کننده محصولات با نام تجاری دبش گفت: وظیفه خود می دانیم از بنگاه های اقتصادی که تولید و اشتغال ایجاد می کنند حمایت کنیم و شخصا در کمک رسانی به واحدهای تولیدی همواره پیش قدم بوده ام.
دکتر بیگدلی اضافه کرد: شرکت دبش از مشتریان خوب بانک ملت است که همواره شاهد حرکت رو به جلو و افزایش سهم از بازار آن بوده ایم.
وی با تاکید بر نقش کلیدی بانک در استمرار فعالیت واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال در جامعه افزود: مجموعه دبش ثابت کرده است مشتری خوبیست و ما نیز خود را متعهد می دانیم در چارچوب مقررات تمام نیازهای بانکی این شرکت را برآورده سازیم.
مدیرعامل بانک ملت، این بانک را بانکی بزرگ و توانمند در تامین نیازهای مشتریان بزرگ توصیف کرد و بر اجرای دقیق مفاد تفاهم نامه فیمابین تاکید کرد.
دکتر بیگدلی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سال حمایت از تولید داخلی خواستار اضافه شدن چای ایرانی به سبد محصولات این شرکت شد.
بهمن اسکندری معاون مدیرعامل در امور بانکداری شرکتی و تجاری نیز در سخنانی، از شرکت چای دبش به عنوان مشتری قدیمی و شناخته شده بانک ملت یاد کرد و گفت: بانکداری شرکتی قصد دارد برای مشتریانی که منافع متقابل برای خود و بانک ایجاد می کنند امکانات ویژه فراهم کند.
وی افزود: تاکید مدیر عامل بانک همواره بر همراهی با مشتریان و تولیدکنندگان بوده است و انتظارات مشتریان بزرگ نیز ویژه است.
مسعود نصراصفهانی مدیر امور بانکداری شرکتی نیز در این جلسه گزارشی از آمار عملکردی تعاملات بانک و مجموعه دبش ارایه کرد.
مهندس رحیمی مدیرعامل شرکت دبش سبز گستر نیز با بیان اینکه چای دبش تاثیرگذارترین شرکت در صنعت چای ایران است، از بانک ملت به عنوان شریک تجاری قدیمی این مجموعه یاد کرد و افزود: شرکت چای دبش با کمک های بانک ملت به جایگاه کنونی خود دست یافته است و امروز شاهد صادرشدن بیش از ۵۰ درصد محصولات خود به خارج از کشور هستیم.
رحیمی صنعت چای را صنعتی پربرکت و با اشتغال زایی بالا ذکر کرد و با اشاره به پیشنهاد مدیرعامل بانک ملت، از اضافه شدن چای ایرانی به سبد محصولات این شرکت در آینده نزدیک خبر داد.
در جریان این بازدید دکتر بیگدلی و هیات همراه از بخش های مختلف شرکت چای دبش دیدن کردند و از نزدیک با فرآیند تولید محصولات آن آشنا شدند.
گفتنی است شرکت دبش سبز گستر با مساحتی بالغ بر ۴۵ هزار متر مربع، تولید و بسته بندی ۲۰ هزار تن چای در سال و با اشتغال زایی مستقیم افزون بر یک هزار و پنجاه نفری از دهه ۱۳۴۰ در صنعت چای کشور فعال بوده و علاوه بر در اختیار داشتن حدود ۲۰ درصد از سهم بازار داخلی، محصولات خود را به چند کشور خارجی صادر می کند.

* کد خبر: 8192

این را نیز بررسی کنید

خدمات ارزی بانک آینده در دسترس مردم ایران

بانک آینده به‌منظور ارزش‌آفرینی برای مشتریان و ارائه خدمات شایسته‌تر، خدمات ارزی در قالب افتتاح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *