سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بانک »  اعلام برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه» بانک آینده

 اعلام برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه» بانک آینده

مراسم قرعه‌کشی هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، با حضور مدیران اداره کنترل داخلی و بازرسی و تعدادی از روسای شعب، در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این مراسم برندگان خوش شانس ۱ (یک) آرزوی ۳ (سه) میلیارد ریالی، ۵ (پنج) آرزوی ۲۰۰ (دویست) میلیون ریالی، ۲۰ (بیست) آرزوی ۵۰ (پنجاه) میلیون ریالی، ۵۰ (پنجاه) آرزوی ۱۰ (ده) میلیون ریالی، ۳۰۰ (سیصد) آرزوی ۵ (پنج) میلیون ریالی و ۱۶۰۰ (یک هزار و ششصد) جایزه ۵ (پنج) میلیون ریالی اختصاصی شعب، مشخص شدند.
این طرح طی بازه ‌زمانی ۱۰ آبان‌ماه لغایت ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ و به منظور گسترش فرهنگ بهره برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌ افزوده برای هم وطنان گرامی، از سوی بانک آینده به‌ مرحله اجرا در آمد.

بر اساس این طرح، کلیه مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام نمودند؛ بر اساس نوع حساب و با استفاده از درگاه‌ های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و نیز شرکت در ۶ (شش) طرح تشویقی برگزار شده، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند.
از جمله اقدامات انجام شده که این طرح را از طرح های گذشته متمایز می کرد؛ مشارکت مشتریان گرامی در نظرسنجی آرزوها بود. مشتریان گرامی آرزوی خود را طی نظرسنجی و از طریق سامانه های ارتباطی باشگاه مشتریان انتخاب کردند.
بانک آینده به پاس وفاداری مشتریان گرامی، برای نخستین بار در هفتمین دوره از باشگاه مشتریان، بیش از ۲۰۰۰ (دوهزار) جایزه به ارزش ۱۵ (پانزده) میلیارد ریال اختصاص داد. هم چنین در این طرح برای نخستین بار قرعه-کشی مجزایی میان مشتریان شعب برگزار شد.
مشتریان عزیز؛ می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی: ba.efarda.ir مراجعه فرمایند. به زودی جزئیات هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، به اطلاع عموم مردم عزیز خواهد رسید.

* کد خبر: 8189

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

سود ۵۵ میلیارد ریالی بانک ایران زمین از فروش املاک مازاد

بانک ایران زمین به تازگی و از محل اجرای دستورالعمل بانک مرکزی مبنی بر فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *