یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بانک » حضور «مارال فرجاد» در مدرسه «اُمید آینده» ساحل خلیج فارس

حضور «مارال فرجاد» در مدرسه «اُمید آینده» ساحل خلیج فارس

در دومین گام از حضور و بازدید هنرمندان نام آشنا از مدارس «امید آینده» که با حمایت بانک آینده احداث و راه اندازی شده است؛ مارال فرجاد هنرمند تئاتر، سینما و تلویزیون، در مدرسه «امید آینده» روستای خونسرخ استان هرمزگان، حضور یافت و ضمن دیدار با دانش آموزان، معلمان و مربیان مدرسه، با آن ها، به گفت و گو نشست.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، وی هدف از این سفر را حضور در فضای دوستی و مهربانی در میان کودکان و دانش آموزان روستای خونسرخی عنوان کرد.
قبلاٌ نیز «لیلی رشیدی» دیگر هنرمند کشورمان در مدرسه «امید آینده» زاهدان، حاضر شده و با دانش آموزان و معلمان آن مجموعه آموزشی، دیدار کرده بود.
بانک آینده به عنوان یک بنگاه اقتصادی خصوصی و در عمل به مسئولیت اجتماعی و نگاه روشن برای پرورش نسل آینده کشورمان، اقدام به تأسیس مدارس مقاطع ابتدایی دور اول و دوم در مناطق کم تر برخوردار از امکانات آموزشی کرده است. احداث مدارس هشت گانه بانک آینده در نقاط کم بهره از این امکانات در سطح کشور، گامی برای بر طرف ساختن نیازهای جامعه ایرانی است.
گفتنی است؛ بانک آینده در سال گذشته، ۸ مدرسه در مناطق کم تر برخوردار کشور ساخته و در حال حاضر ۳۰۰۰ دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند.

* کد خبر: 8137

این را نیز بررسی کنید

خدمات ارزی بانک آینده در دسترس مردم ایران

بانک آینده به‌منظور ارزش‌آفرینی برای مشتریان و ارائه خدمات شایسته‌تر، خدمات ارزی در قالب افتتاح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *