یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » خدمات بی واسطه و صیانت از منابع، هدف اصلی صندوق تامین خسارتهای بدنی

خدمات بی واسطه و صیانت از منابع، هدف اصلی صندوق تامین خسارتهای بدنی

مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور در دیدار نوروزی با کارکنان و مدیران این صندوق گفت: شناسایی جامعه هدف و صیانت از منابع صندوق دو اصل مهم در این نهاد عمومی است.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر علی جباری در این دیدار که همزمان با “روز ملی سلامتی ” برگزار شد، ضمن گرامیداشت عید باستانی نوروز و تقارن آن با ماه پرفضیلت رجب، بهار طبیعت را فرصتی برای تازگی و جوشش دوباره در کارها دانسته و گفت : فصل بهار ، فصل نو شدن و دوباره جوانه زدن طبیعت است و در این فضا انسان هم جدا از طبیعت نیست و نو شدن را تجربه می کند .
جباری افزود: باید تلاش کرد هر روز نسبت به روز قبل ایده جدید و تلاش مضاعفی را در کارها به کار بست ، اینکه بدانیم در چه نهاد و سازمانی فعالیت می کنیم و خدمات گیرندگان این سازمان چه کسانی هستند . صندوق تامین خسارتهای بدنی نهادی است که تحقق عدالت اجتماعی را در نظام اسلامی نشان می دهد و بسیاری از آسیب دیدگان حوادث رانندگی چشم امید به این نهاد بسته اند.
مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی با اشاره به سفرهای استانی پایان سال ۹۶ خود ادامه داد: یک عزم و همتی سال قبل در چارچوب وظایف محوله قانونی صندوق با همکاری ستاد دیه کشور و قوه محترم قضائیه انجام شد تا مقصرین زندانی مطابق دستورالعمل های صندوق آزاد شوند و خسارت آسیب دیدگان پرداخت گردد.
دکتر جباری با اشاره به دو هدف مهم کارکنان و مدیران صندوق گفت: اولین هدف، خدمات این نهاد بدون واسطه است و کلیه مشمولین طبق قانون با معرفی ستاد دیه و مراجع قضایی از خدمات بهره مند می شوند، به همین منظور سیستم یکپارچه الکترونیکی در صندوق اجرایی شده است تا شفاف سیر پرونده ها مورد رصد قرار گیرد.
وی ادامه داد: دومین هدف ما صیانت از منابع صندوق است ، منابع مالی صندوق امانت نظام اسلامی و مردم است، به همین دلیل اداره تحقیق در صندوق ایجاد شد تا بررسی ها به دقت انجام شود، در زمینه وصول مطالبات صندوق کار ویژه ای شد، نظام یکپارچه هوشمند الکترونیک صندوق، گردش مالی این نهاد را بیش از گذشته نمایان کرد.
مدیرعامل صندوق افزود: خوشبختانه طی سه سال متوالی ، صورت های مالی صندوق بدون بند شرط تصویب شد و این نشان از شفافیت مالی این نهاد با این سطح گردش مالی می دهد.

جباری در پایان همه مدیران و کارکنان صندوق را در سراسر کشور به تلاش مضاعف در جهت ارائه خدمت صادقانه و صیانت از منابع صندوق دعوت کرد.

* کد خبر: 8072

این را نیز بررسی کنید

درخواست رئیس کل بیمه مرکزی از وزارت بهداشت برای واکسیناسیون کارکنان صنعت بیمه

دکتر غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی طی نامه ای از وزیر بهداشت، درمان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *