سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » مراقب امدادهای متفرقه و غیر مجاز باشید + اسامی امداد خودروهای مجاز

مراقب امدادهای متفرقه و غیر مجاز باشید + اسامی امداد خودروهای مجاز

انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش به مسافران نوروزی توصیه کرد تا در ایام نوروز در صورت نیاز به کمک گرفتن از امداد خودرو فقط به امدادهای مجاز اعتماد کرده و مراقب خودروهای متفرقه و امدادهای غیر مجاز باشند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در اطلاعیه این انجمن صنفی آمده است:

در آستانه سال نو و آغاز سفرهای نوروزی برخی از انجمن ها و شرکت های به اصطلاح امداد خودرویی، دام های خود را برای کلاهبرداری گسترانده اند.

افزایش فعالیت تبلیغی این انجمن ها و شرکت های متفرقه از طرق مختلف علی الخصوص از طریق شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی و کانال های تلگرامی بسیار نگران کننده تر از سالیان گذشته است. متاسفانه هشدارهای ما به صدا و سیما بی اثر بوده است و افرادی که با عناوین جعلی خود را متولی شرکت های امداد خودرویی کشور می دانند کماکان در این رسانه و کانال های عدیده ی تلگرامی جولان می دهند.

این انجمن با آرزوی سالی خوش برای عموم هموطنان عزیز از مشتریان محترم استدعا دارد هنگام نیاز به خدمات امداد خودرویی تنها با شرکت های امداد خودرویی عضو این انجمن تماس بگیرند تا خدایی نکرده در دام سودجویان و فرصت طلبان گرفتار نشوند و جان و مال خود و دیگران را به خطر نیاندازند.

مزید استحضار مردم شریف خاطرنشان می سازد تمامی خودروها در دوره گارانتی از خدمات پس از فروش و خدمات امدادی رایگان برخوردار بوده و قطعات یدکی و خدمات ارائه شده نیز شامل گارانتی تعمیر و تعویض هستند.

خودروهای امدادی شرکت های عضو این انجمن دارای چراغ گردان و دورنویسی با برچسب های مشخص بوده که در آن به شماره تماس و کد امدادگر نیز اشاره شده است. برای جلوگیری از سو استفاده امدادگرنمایان، پس لز برقراری تماس مشتری با شرکت های امدادی عضو این انجمن، مشخصات خودروی امدادی و کد امدادگر از طریق پیامک برای مشتری امداد خواه، ارسال می شود.

پس از پایان عملیات امدادی ضمن ارائه فاکتور رسمی شرکتی توسط امدادگر، پیامکی نیز حاوی شرح اقدامات انجام شده برای مشتری ارسال می شود که مشتریان در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده می توانند از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیامک موضوع مورد نظر خود را به شرکت امدادی اعلام و پیگیری کنند.

اسامی و اطلاعات تماس شرکت های امداد خودرویی عضو این انجمن به شرح ذیل است:

ردیف

نام شرکت

محصولات تحت پوشش

شماره مرکز پیام

۱

امداد خودرو ایران

خودروهای سواری ایران خودرو

۰۹۶۴۴۰

۲

امداد خودرو رفاه ایرانیان

انواع خودروهای سواری

۰۲۱۶۴۰۲۶

۳

امداد خودرو سایپا

خودروهای سواری سایپا

۰۹۶۵۵۰

۴

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

انواع خودروهای سواری

۰۹۶۲۹

این اطلاعیه در پایان با اعلام این مطلب که صدا و سیما به درخواست این انجمن برای اطلاع رسانی متناسب به هموطنان تمکین نکرده است از هموطنان خواسته تا در صورت امکان این مطلب هشدار گونه را در اختیار سایر ایرانیان قرار دهند.

* کد خبر: 7926

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

شمارش معکوس بازگشایی نماد «ملت»

مدیر سرمایه‌‌گذاری شرکت بیمه ملت در خصوص بازگشایی نماد این شرکت پس از افزایش سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *